TELJES VERZIÓ MEGTEKINTÉSE: Link
Cím: Verőce
Címkék: teljesítmény túra, Börzsöny
Blog Beljegyzés: csörgött az ébresztő: 4:55 kor. bármily hihetetlen, szombaton is van hajnali alig 5 óra. ki a fene találta ki, hogy nekem ma ismét mennem kell? :-) hajnalok hajnalán? pedig ez így volt. és ha így, akkor csapjunk a lovak közé! szóval: 6:20 kor szedtem fel az egyik pasit és 6:25 kor a másikat. A harmadikkal a helyszínen találkoztunk. Pasidömping! Még mielőtt nekifogtunk volna, a fiúk kicsit heccelődtek egymással, ez növeli a vérnyomásukat és felébreszti őket :-). Aztán addig addig helyezkedtek, amíg felállt a szerszámuk. És már indulhatott is a buli. Hegyre fel, völgybe le, időnként sík, sárdagonya vagy 5 kilométeren keresztül. Ebből a legundorítóbb az, amikor mennél fel, de a sikamlós sár rátapad a talpadra és nem haladsz. Vagy legalább is alig! Nos, itt is eszembe jutott, vajon ki találta ki, hogy nekem itt a helyem? Kaptunk hideget és orkán erejű szelet. Ismét csak eszembe jutott, biztosan nekem most kellett kipróbálnom, bírok-e 44 km t és 1.250 szintet menni? Mert a Wass Albert teljesítmény túrán jártunk. A vége 46 km lett - 2 GSP el könnyű megtalálni a rövidítési lehetőségeket - és közel 1.400 szint - a kiírttól itt is picit eltértünk. Nem lefele. Mit mondjak? 10 óra 5 perc alatt megcsináltuk, az 4,6 os teljes átlag! Hihetetlen! Pedig közben beültünk egyszer egy meleg gulyáslevesre, és egyszer sörözni / kávézni, valamint 2* megálltunk enni is. Haza is értem. Kíváncsi vagyok, holnap fel bírok-e kelni? :-) Hát így.