Cím: November vége a Bükk-ben
Címkék: Bükk
Blog Beljegyzés: 2011.11.25. Először azzal kezdeném, hogy köszönetet mondok Miskolci nyugdíjas túratársainknak, akik jóvoltából 6 napot önköltségi áron eltölthettünk az általuk biztosított szálláson. Köszönjük! Az első nap történései a jól bevált menetrendet követték, hajnali ébresztő, 5 óra utazás, kis beszélgetés a házigazdákkal, pakolás, aztán nagy vásárlás. Elöljáróban elmondhatom, hogy a túrák alatt egy nap kivételével szép, kellemes, késő őszi idő volt, míg sokfelé napokig csak köd....Szóval megint jól választottunk dátumot és helyet. Ha kiváncsi vagy a folytatásra, néhány jól sikerült fotóra, klikkelj ide: http://szatmarizsolt.blogspot.com/2011/12/keso-oszi-tura-bukk-ben.html
TELJES VERZIÓ MEGTEKINTÉSE: Link