TELJES VERZIÓ MEGTEKINTÉSE: Link
Cím: szilveszteri szórakozás -
Címkék:
Blog Beljegyzés: Szilveszter napján indultunk Mónos bél ről Bél kő re, majd Tar kő re, majd vissza Bél apátfalva és onnan a szállásra, Mónos bél re. És picit hosszabban: Indulás után hamarosan "Lizi" megszánt bennünket, és a szükséges erőbedobáson felül dolgozott! - vagyis ragyogóan sütött a nap! Kellő magasságba érve már hó is ropogott a talpunk alatt. Hát még az ég kékje! Festeni sem lehetett volna kékebbet! Tiszta gicssparádé lenne - ha nem lettem volna ott. Meglepően sok emberrel találkoztunk út közben. Minden korosztályból, de főleg a húszas évjáratúak. Továbbá kutyusok. Minden méretben. Srácok, akik egy barlangban töltötték a Szilvesztert. Tar kövön irigylésre méltó, remek kilátásunk volt! Ott találkoztunk egy fiatal csapattal, búcsúzáskor meg is beszéltük, hogy jövőre veletek ugyanitt! :-) A naplemete csak fokozta a fokozhatatlant. Vörösen, narancssárgán izzó széles sáv lapult a földtányér szélére. Ezen felül már csak néhány - augusztus 20-at idéző - tüzijátékkal leptek meg bennünket a bélapátfalviak. És a vége: 35 km, 1.700,- szint. Utána következett a szilveszteri buli: ettünk, ittunk, beszélgettünk, táncoltunk, játszotunk hajnalhasadtáig. Jó volt!