Cím: Téli parkerdő
Címkék: Easybiker kalandjai
Blog Beljegyzés: Nyakunkon a tél, ami meglehetősen szokatlan, már mint ami az időjárást illeti. Kerékpárosként ennek örülök, mert jó sokáig enyhe kerékpározható "ajándék" idő volt. Persze a nagytöbbség elrakta már bicaját télire. Csak az igazán kitartóak, megszállottak szaggatják ilyenkor is a küllőket. Az autósoknak szokatlan látvány a hóban száguldozó bringás, mindig vidám pillanat látni a csodálkozó arcokat. :) Az elmúlt napokban leesett az első hó is, aminek láttán kedvet kaptam egy jó kis havas erdei bicajozásra. Nyomban ki is mentem a Sárpentelei parkerdőbe egy jó kis téli csúszkálós edzésre. Az akciómról készítettem is egy videót. http://www.youtube.com/watch?v=pgmmaqO7GJw&context=C39c0802ADOEgsToPDskKJErTC5LgCMu3Ujov0-trp Vidám téli bicajozást, és remek túrákat kívánok!
TELJES VERZIÓ MEGTEKINTÉSE: Link