meggyőztek. bár Nektek bevallom, kicsit hagytam is magam! majd kihagyok egy jónak ígérkező úrát, ahova két jópofa srác hív...
a körülmények:
szállás a Cserépfalvi tornateremben volt - mintha a Hiltonban lettünk volna.
alvás - szivacson, ha elég gyorsan értél oda, és egyéb helyen, ha késtél. mi az utóbbi társaságba tartoztunk.
vendéglátóipari egységek garmada várta a túrázókat!
a szervezés pedig magasan kimagasló! étel, ital, keksz, csokoládé, mézes, és jó szó!
legalább 900 an indultunk neki a több távnak. ennyi imát meghallgattak "odafent" és a pénteki eső után egy verőfényes kék égre kacsingató napocska hívogatott.
35 km, 1.200 szint. mindezt édes hármasban tettük meg 8:27 alatt úgy, hogy a végére egy szemfüles pince tulajdonos még borkóstolásra is beinvitált!
remek volt, igazán, sok ilyent szeretnék!