Túra és Túratárs kereső közösségi oldal
Üdv a Túratárs-on, jelenleg Vendégként vagy itt. Jelentkezz be vagy Regisztrálj itt <<<
TAGSÁG | TÚRATÁRS CHAT | RAKJ A KEDVENCEKBE
TÚRABLOGOK  
 

BUÉK 20
2012/01/10 14:18:12 Küldte: Simi

Első tt.az idén már a7.teljesítésem,mégis más mint az előzök,hiába az erdőnek ezer az arca.Bár a gátra készültem de hát  Szeged az nem itt van és egyébként sem csipem a sík vidéket csak ugye...kellene már egy síkvidéki hosszú táv hagy fejlődjön már a monotóniatürés is ugye.Mindegy majd jövőre.Hamar Hűvösvölgybe érek gyors nevezés,öltözés 7.40es indulás.Rajt csomagom nem veszem át pedig később jól jött volna.Kocogással kezdek de semmi nem működik bennem a sárgán fel a parkolóig,hú de kemény hamar HHH ismerős ponttőr kézfogás majd a kéken tovább leereszkedem fenyőgyöngyéhez itt már minden ok. velem,királyság.Továbbra is a kéket követjük nézem a tájat elmélkedem már meg is érkeztem az Árpád kilátóhoz éhes vagyok 2müzzlis szelet párkorty izolöty irány az Apáthy szikla szerintem a túra legszebb része.Majd a nemszeretem városi rész hamar túl jutok rajta és ismét erdei ösvényen nyomom,Szépjuhászné majd Nagy-Hárshegy leereszkedés Nagyrétre ponttőröktől szaloncukor pecsét és irány a cél.9.53 és ott vagyok ahol reggel.Profi szervezés végre normális virsli,meleg tea és egy kedves kérdés "még egy kör" nem élek a lehetőséggel szerintem sok a nev. díj.Hú hát ez is megszületett 10 évnyi teljesítmény túrázás után,az első iromány nem nagy durranás de hát tőlem... nehezebb volt  ezt megszülni mint a 20km-ert legyűrni,vagy mégse?... inkább csak magamnak úgy feljegyzés gyanánt maradok inkább a futócipőnél  Ja és az inditatás 2011karácsonya életem legszebb ajándéka Karácsonyi Dolina Túrák...





Bejegyzések 1 - 2-ig. Összes bejegyzésed: 2

tura
2012/01/11 21:47:53

Igy már blog! ... elsőnek bíztató ... a gyakorlat szüli a mestert! ...

Ajánlom olvasd el a blogoldal legeslegelső blogját amiben a szerző a Kinizsi 100 - ról regél. Csodásan sikerül visszaadnia szenvedéseit ... valamint figyelmedbe ajánlom a Jókai tt. 55 -ös kiírását ami május 5.-én indul Kolozsvár mellől Torockó végponttal... immár a XV. kiírás.



Futrinka22
2012/01/10 21:33:58

A blogod olvasása során végig fenn tudtad tartani a figyelmem:))




*** Túratárs.com - Túra és Túratárs kereső közösségi oldal ***

Rendszerünkön keresztül a túrát és egyéb outdoor programokat kedvelő emberek megismerkedhetnek egymással, közös túrákat szervezhetnek melyet a túranaptárban helyezhetnek el vagy együtt csatlakozhatnak egyéb szervezett túrákhoz. Az oldalon lehetőség van saját profil kialakítására, melyen keresztül a tagok bemutatkozhatnak egymásnak, illetve feltölthetik kedvenc túrafotóikat. A kapcsolatfelvételről üzenőrendszer és chat gondoskodik.