Túra és Túratárs kereső közösségi oldal
Üdv a Túratárs-on, jelenleg Vendégként vagy itt. Jelentkezz be vagy Regisztrálj itt <<<
TÚRATÁRS CHAT | RAKJ A KEDVENCEKBE


Összes Megtekintés: 7814 - Összes Válasz: 9

Bejegyezte: kemendi_zsuzsanna 2010/08/12 16:13:57


Szeptember 13-án indulok. Az utazáshoz (és esetlegesen az együtt gyalogláshoz) társat keresek.





--------------------------------------------------------------
középen vagyok




Bejegyezte: kemendi_zsuzsanna - 2010/08/16 10:31:56


Kedves GYöngyi!

Köszönöm a bíztatást, és kívánom, hogy ha eljön az ideje, legyen hozzá elég bátorságod, erőd és kitartásod.

Üdv Zsuzsa

 


levendula írta:

Kedves Zsuzsa!

  Jó utat Neked! Biztosan tele élménnyel, tapasztalatokkal, változással térsz haza. Várom a beszámolódat.

   A távolabbi jövőben talán én is elzarándokolok oda,de még itthon van tennivalóm.

               Üdvözlettel: Gyöngyi





--------------------------------------------------------------
középen vagyok
A lap tetejére




Bejegyezte: kemendi_zsuzsanna - 2010/08/16 10:33:11


Kedves Tibi!

Köszönöm a bíztatást, és azt kívánom, ha eljön a Te időd, legyen elég erőd, kitartásod, és bátorságod.

Üdv Zsuzsa

 


tibi76 írta:

Gratulálok a döntéshez,én még csak tervezés szintjén járok a Caminoval kapcsoltaban.Nagyon szép,jó útat kívánok Neked!!

BUEN CAMINO!!

Tibi.





--------------------------------------------------------------
középen vagyok
A lap tetejére




Bejegyezte: horvathmiki - 2010/08/16 15:34:32


Nagyon irigy vagyok rád, nagyon mennék veled.

Sajnos jelenleg se időm, se pénzem, csak a vágyódás van meg bennem.

Szeretnék én is részesülni legalább az élménybeszámolódból!

Szép időt és jó utat kívánok kívül és belül egyaránt! Miklós

A lap tetejére




Bejegyezte: bettke77 - 2010/08/16 21:06:28


Kedves Zsuzsa!

Két hete értem haza a Caminóról. Irigyellek! :) Már most újra nekiindulnék.

Én interneten találtam társakat, de pár nap múlva elváltunk. Majd meglátod, jobb egyedül menni.

Buen Camino. :)

Betti


A lap tetejére




Bejegyezte: kemendi_zsuzsanna - 2010/08/19 13:02:04



bettke77 írta:

Szia Betti!

Igazából én is csak az utazáshoz kerenék társat, hogy ne egyedül kelljen reptereken és pályaudvarokon keveregnem. Soha nem utaztam még repülővel!

Kedves Zsuzsa!

Két hete értem haza a Caminóról. Irigyellek! :) Már most újra nekiindulnék.

Én interneten találtam társakat, de pár nap múlva elváltunk. Majd meglátod, jobb egyedül menni.

Buen Camino. :)

Betti






--------------------------------------------------------------
középen vagyok
A lap tetejére




Bejegyezte: shig - 2010/08/29 17:32:49


Vicces, de pont 1 nappal elkerüljük egymást, mert én szeptember 14-én indulok. Viszont lehet, hogy összefutunk majd az Úton.

Melyik úton mész? Honnan indulsz? Én SJPP-ból indulva a francia utat járom végig. Egyedül megyek, jobb így nekem, hogy nem kell alkalmazkodnom senkihez, de jó érzéssel tölt el, hogy lesznek kint magyarok, akikkel összefuthatok.

Akit érdekel, az úton blogot fogok (szeretnék) írni: http://2010camino.blogspot.com

Buen Camino!







--------------------------------------------------------------
Védtelen vagyok, szárad a körömlakkom. :-)
A lap tetejére




Bejegyezte: kemendi_zsuzsanna - 2010/09/01 17:21:49


A csudába! Össze akadhadtunk volna előbb is. Igazából csak az utazáshoz kerestem társat. Még soha nem utaztam repülővel, és parázok egy kicsit, hogy rossz kapun csekkolok be, eltévedek, meg ilyesmik.





--------------------------------------------------------------
középen vagyok
A lap tetejére




Bejegyezte: shig - 2010/09/01 19:32:41


Szerintem nem lesz gond. Egyébként az utat én is egyedül akarom járni, de nem olyan nagy baj, ha az ember néha hall magyar szót az úton. Kicsit tartottam, hogy nem fogok összefutni magyarokkal, de ismerősöm egy ismerőse meg szept. 15-én indul, szóval azért lesz az úton 1-2 magyar.

Egyébként hány nap alatt tervezed végigjárni az utat? Mikor érsz SJPP-ba? Mikor indulsz onnan tovább? Én 15-én reggel érek oda, és gondolkodom, hogy aznap nekivágjak-e az útnak, így este 8 körül érnék Roncesvallesbe, vagy aludjak-e SJPP-ban.

 


kemendi_zsuzsanna írta:

A csudába! Össze akadhadtunk volna előbb is. Igazából csak az utazáshoz kerestem társat. Még soha nem utaztam repülővel, és parázok egy kicsit, hogy rossz kapun csekkolok be, eltévedek, meg ilyesmik.





--------------------------------------------------------------
Védtelen vagyok, szárad a körömlakkom. :-)
A lap tetejére




Bejegyezte: kemendi_zsuzsanna - 2010/10/19 17:01:43


Már péntek óta itthon vagyok, de még nem érkeztem igazán haza. Fél lábbal, fél testtel, de teljes szívvel és minden gondolattal OTT vagyok még. Újra átnyargalok Pamplonán, megbámulom a szélkerék-rengeteget a Mezetán, otthagyom a kövemet a Vaskeresztnél, Santiagoban szorongok a tömegben, belelógatom a lábamat a Világ Végén az Óceánba. Reggel egy Caffe con leche, délben egy pohár tinto vino. A világ gyönyörű és tökéletes, az élet szép, élni jó. Csak haladni kell előre, amerre a nyilak mutatják. Nem lehet eltéveszteni, csak egy irányba mutatnak, ELŐRE.





--------------------------------------------------------------
középen vagyok
A lap tetejére
2024/03/19



*** Túratárs.com - Túra és Túratárs kereső közösségi oldal ***

Rendszerünkön keresztül a túrát és egyéb outdoor programokat kedvelő emberek megismerkedhetnek egymással, közös túrákat szervezhetnek melyet a túranaptárban helyezhetnek el vagy együtt csatlakozhatnak egyéb szervezett túrákhoz. Az oldalon lehetőség van saját profil kialakítására, melyen keresztül a tagok bemutatkozhatnak egymásnak, illetve feltölthetik kedvenc túrafotóikat. A kapcsolatfelvételről üzenőrendszer és chat gondoskodik.