Túra és Túratárs kereső közösségi oldal
Üdv a Túratárs-on, jelenleg Vendégként vagy itt. Jelentkezz be vagy Regisztrálj itt <<<
TÚRATÁRS CHAT | RAKJ A KEDVENCEKBE


Összes Megtekintés: 4575 - Összes Válasz: 4

Bejegyezte: medakva 2010/08/17 08:28:19


Teljesen új rendszerű klettersteig set! Sokkal nagyobb biztonság! A drótkötél teljes hosszán biztosítási pontok - nem csak a stifteknél -, így elkerülhetők a korábbi hagyományos klettersteig seteknél tapasztalt karabínertörésekből és hatalmas eséstényezőkből adódó balesetek. Ultrakönnyű Skysafe inox rozsdamentes acélkarabíner, kétkomponensű - kiváló kezelhetőséget biztosít, extra nagy nyílás - 28 mm, Keylock-system. Skyturn - szabadalmaztatott összekötő elem. Kizárólagos forgalmazók vagyunk. Most bevezető áron! Info: climbi@lajt.hu





Bejegyezte: gyula53 - 2010/08/17 20:01:10


[quote="medakva"]

Teljesen új rendszerű klettersteig set! Sokkal nagyobb biztonság! A drótkötél teljes hosszán biztosítási pontok - nem csak a stifteknél -, így elkerülhetők a korábbi hagyományos klettersteig seteknél tapasztalt karabínertörésekből és hatalmas eséstényezőkből adódó balesetek. Ultrakönnyű Skysafe inox rozsdamentes acélkarabíner, kétkomponensű - kiváló kezelhetőséget biztosít, extra nagy nyílás - 28 mm, Keylock-system. Skyturn - szabadalmaztatott összekötő elem. Kizárólagos forgalmazók vagyunk. Most bevezető áron! Info: climbi@lajt.hu

[/quote  ]Szia! tudnál róla valami bővebbet is írni?esetleg egy linket ahol meg lehet nézni?netán még az ára is oda van írva?kösz Gyula.





--------------------------------------------------------------
skype-gyula115
A lap tetejére




Bejegyezte: medakva - 2010/08/27 11:04:06



gyula53 írta:

[quote="medakva"]

Teljesen új rendszerű klettersteig set! Sokkal nagyobb biztonság! A drótkötél teljes hosszán biztosítási pontok - nem csak a stifteknél -, így elkerülhetők a korábbi hagyományos klettersteig seteknél tapasztalt karabínertörésekből és hatalmas eséstényezőkből adódó balesetek. Ultrakönnyű Skysafe inox rozsdamentes acélkarabíner, kétkomponensű - kiváló kezelhetőséget biztosít, extra nagy nyílás - 28 mm, Keylock-system. Skyturn - szabadalmaztatott összekötő elem. Kizárólagos forgalmazók vagyunk. Most bevezető áron! Info: climbi@lajt.hu

[/quote  ]Szia! tudnál róla valami bővebbet is írni?esetleg egy linket ahol meg lehet nézni?netán még az ára is oda van írva?kösz Gyula.

Az email címem ott van.

A lap tetejére




Bejegyezte: placsi - 2011/01/31 16:20:34


Szia.

Engem is erdekelne tobb info ... esetleg vmi link a emil cimeden kivul?


Udv: José

A lap tetejére




Bejegyezte: microderm - 2011/03/14 21:24:31


Szia

Engem is érdekelne

Köszi

Gábor

A lap tetejére
2024/03/19



*** Túratárs.com - Túra és Túratárs kereső közösségi oldal ***

Rendszerünkön keresztül a túrát és egyéb outdoor programokat kedvelő emberek megismerkedhetnek egymással, közös túrákat szervezhetnek melyet a túranaptárban helyezhetnek el vagy együtt csatlakozhatnak egyéb szervezett túrákhoz. Az oldalon lehetőség van saját profil kialakítására, melyen keresztül a tagok bemutatkozhatnak egymásnak, illetve feltölthetik kedvenc túrafotóikat. A kapcsolatfelvételről üzenőrendszer és chat gondoskodik.