Túra és Túratárs kereső közösségi oldal
Üdv a Túratárs-on, jelenleg Vendégként vagy itt. Jelentkezz be vagy Regisztrálj itt <<<
TÚRATÁRS CHAT | RAKJ A KEDVENCEKBE


Összes Megtekintés: 4070 - Összes Válasz: 1

Bejegyezte: gyozo 2010/08/24 16:19:30


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a kitartást, morgásaim elviselését :). Türelemből még van mit tanulnom... ekkora létszámmal még sosem voltam túrázni és bizony elbaltáztam pár dolgot, de remélem ez senkiben nem hagyott maradandó nyomot. :)

A lényeg:
Nagy öröm nekem, hogy sokatoknak első volt több tekintetben (kinek a magasság, kinek a via ferrata)
ez a túra.
Büszke lehet mindenki a teljesítményére, nem számít meddig jutott az úton. Higgyétek el, több erő kell megállni, felmérni az erőviszonyokat, lemondani valamiről.... a legközelebben bízva.

Láttam, amint többen hatalmas gátakat romboltak le önmagukban és feljutottak a csúcsra.
Ám ne felejtsétek, nem a magasság számít...nem csak a küzdelemre fogsz emlékezni....
az érzés, élmény az ami megmarad, ami éltet és sarkall tovább... tovább más csodák felé.

számok...

31 fővel indultunk a bakancsos szekcióban, 30 volt ki vállalta 2. napot. (egy kellemesen  gyors :)21 km-es hegyi túra után) 25 társunk feljutott a 2277 m-es csúcsra. Felfelé 1400 m szintet, lefelé egy nehezebb úton, kb 1500-1600 m szintet teljesítve.
Főt hajtok előttetek!



A fotó, videó, blog linkek egybegyűjtve, folyamatosan frissülve.



Győző






--------------------------------------------------------------
,,…sohasem az a fontos, hogy milyen messze, milyen magasra ment az ember, s az sem, hogy milyen nehezen – csakis az, milyen élményeket hozott magával haza.” (Karl Lukan)




Bejegyezte: gyozo - 2010/08/27 16:26:40



r0t0 írta:

Jövőre az ismétlésnél ott leszek! De előre szólok hogy ekkora tömeget csak jelentős mennyiségű pálinkával tudok elviselni!

Szavadon foglak, felmegyünk, istók uccse, hp-vel vagy nélküle...

Addig azért tán lesz egy 3ezres is, tömegmentesen :)





--------------------------------------------------------------
,,…sohasem az a fontos, hogy milyen messze, milyen magasra ment az ember, s az sem, hogy milyen nehezen – csakis az, milyen élményeket hozott magával haza.” (Karl Lukan)
A lap tetejére
2024/03/19



*** Túratárs.com - Túra és Túratárs kereső közösségi oldal ***

Rendszerünkön keresztül a túrát és egyéb outdoor programokat kedvelő emberek megismerkedhetnek egymással, közös túrákat szervezhetnek melyet a túranaptárban helyezhetnek el vagy együtt csatlakozhatnak egyéb szervezett túrákhoz. Az oldalon lehetőség van saját profil kialakítására, melyen keresztül a tagok bemutatkozhatnak egymásnak, illetve feltölthetik kedvenc túrafotóikat. A kapcsolatfelvételről üzenőrendszer és chat gondoskodik.