Túra és Túratárs kereső közösségi oldal
Üdv a Túratárs-on, jelenleg Vendégként vagy itt. Jelentkezz be vagy Regisztrálj itt <<<
TÚRATÁRS CHAT | RAKJ A KEDVENCEKBE


Összes Megtekintés: 5251 - Összes Válasz: 2

Bejegyezte: farkasbalintm 2010/09/05 17:54:47


gyalog, illetve kerékpáros túrákhoz alap (belépő szintű) gps-t vennék, illetve ami mégjobb volna, ha tudnánk cserélni. ezek közül a dolgaim közül lehet választani: http://www.zsibvasar.hu/?op=art_list&u=68198

amikkel eddig szemezgettem:

- garmin foretrex 101

- garmin geko 201

tehát leginkább 10-15ezer forintos árkategória. (mármint a használt piaci értékeket nézve)

elvárások:

- lehetőleg cserélhető akksis legyen (az sem baj, ha ceruza, vagy AAA elem/akksit lehet beletenni)

- minimum cseppálló (túra során ne kelljen dugdosni, ha jön az eső)

- tudjon track logot csinálni (szintkülönbség, távolság, idő, sebesség méréssel)

- nem kell érintőképernyős, és színes sem, csak húzzák az akksit feleslegesen (mármint nekem felesleges, van akinek biztos hasznos)

nagyjából ennyi


köszönöm





--------------------------------------------------------------
vagyok aki vgyok, és ezt bátran vállalom




Bejegyezte: farkasbalintm - 2011/01/26 18:13:22



PapaMaci írta:

Szia!

Itt érdemes körülnézni.

http://geocaching.hu/forum.geo?id=aprohirdetes

Üdv. PapaMaci



köszi. igen, ott szoktam én is nézelődni 


***************


TuraSzaki írta:

Szia farkasbalintm!

Én tavaj ősszel vettem egy 60Cx-et, azóta  foretrex 101 a fiókban van, alakalom adtán eladnám. Talán ha 8-10 túrán volt velem, de miután nem lehet térképet feltölteni rá, vettem az újat. A készülék még újszerű állapotban van, meg van az eredeti angol és magyar kézikönyv, és 

MapSource software cd, a track szerkesztő térkép-szofver a turistautak.hu-ról ingyen letölthető. 2 db AAA elemmel működik, egy márkás elemkészlettel 3-4, 6-7 órás túrát kiszolgál.

Ha még érdekel a dolog , eladnám. Most néztem a neten, újonan 41 eft, én féláron, mondjuk 20 eft-ér kínálom.

Üdv. TuraSzaki


köszi, de az a baj, hogy ez a 10-15ezres keret játszik továbbra is. tudom, hogy halovány, de sajnos ennyi a keret. ha meg annyiért nem találok, akkor marad a telefon gps-e





--------------------------------------------------------------
vagyok aki vgyok, és ezt bátran vállalom
A lap tetejére




Bejegyezte: farkasbalintm - 2011/12/16 14:40:31


a vételi szándékom még mindig él, és továbbra is cserealapot képeznek az első hozzászólásomban írt dolgok.

az igény annyival bővült, hogy nem volna baj, ha túristatérképet is lehetne rá tenni, de ez nem feltétlenül kötelező érvényű kívánság :)





--------------------------------------------------------------
vagyok aki vgyok, és ezt bátran vállalom
A lap tetejére
2024/03/19



*** Túratárs.com - Túra és Túratárs kereső közösségi oldal ***

Rendszerünkön keresztül a túrát és egyéb outdoor programokat kedvelő emberek megismerkedhetnek egymással, közös túrákat szervezhetnek melyet a túranaptárban helyezhetnek el vagy együtt csatlakozhatnak egyéb szervezett túrákhoz. Az oldalon lehetőség van saját profil kialakítására, melyen keresztül a tagok bemutatkozhatnak egymásnak, illetve feltölthetik kedvenc túrafotóikat. A kapcsolatfelvételről üzenőrendszer és chat gondoskodik.