Túra és Túratárs kereső közösségi oldal
Üdv a Túratárs-on, jelenleg Vendégként vagy itt. Jelentkezz be vagy Regisztrálj itt <<<
TÚRATÁRS CHAT | RAKJ A KEDVENCEKBE


Összes Megtekintés: 5535 - Összes Válasz: 3

Bejegyezte: vrgagi 2010/10/20 18:36:57


Sziasztok!

Szeretném a segítségetek kérni a szakdolgozatomhoz, amelynek témája a magyarországi kerékpáros turizmus. Kérelek, töltsétek ki a kérdőívemet, csak pár perc az egész, de nekem nagy segítség lenne. A jelszó a kérdőívhez: kerékpár

www.kerdoivem.hu/kerdoiv/369171184/

köszi a segítséget!





Bejegyezte: vrgagi - 2010/10/21 21:18:10



megyula írta:

Nem adtad meg a belépési kódot, így nem lehet kitölteni!


a jelszó: kerékpár  :)

A lap tetejére




Bejegyezte: hegygerinc - 2010/10/22 20:42:51


Segítenék szívesen,  el is kezdtem a kitöltést, de elakadtam, mert én nem túrázok bicajjal, így nem tudtam folytatni a válaszadást. Pedig mivel a fiam nagy bicajos, van véleményem a dologról.

Szóval  kéne esetleg olyan lehetőség is, hogy a nem bicajozók is válaszolhassanak.

Ez csak tanács, nem kritika.

Egyébként sok szerencsét a szakdolidhoz!

A lap tetejére




Bejegyezte: vrgagi - 2010/10/22 21:27:03



hegygerinc írta:

Segítenék szívesen,  el is kezdtem a kitöltést, de elakadtam, mert én nem túrázok bicajjal, így nem tudtam folytatni a válaszadást. Pedig mivel a fiam nagy bicajos, van véleményem a dologról.

Szóval  kéne esetleg olyan lehetőség is, hogy a nem bicajozók is válaszolhassanak.

Ez csak tanács, nem kritika.

Egyébként sok szerencsét a szakdolidhoz!


Szia!

köszi szépen :) Nos szerintem két lehetőség van: Vagy leírod a véleményed egy e-mailben nekem, vagy pedig kitöltöd, úgy mintha egy biciklis túrázó lennél, hogy ha túráznál merre mennél, mennyi időre stb. ennyi kis torzítás azt hiszem belefér :) De a fiaddal mindenképpen töltesd ki! :)

Természetes, bárki írhat üzenetet nekem ezzel kapcsolatban :)

A lap tetejére
2024/03/19



*** Túratárs.com - Túra és Túratárs kereső közösségi oldal ***

Rendszerünkön keresztül a túrát és egyéb outdoor programokat kedvelő emberek megismerkedhetnek egymással, közös túrákat szervezhetnek melyet a túranaptárban helyezhetnek el vagy együtt csatlakozhatnak egyéb szervezett túrákhoz. Az oldalon lehetőség van saját profil kialakítására, melyen keresztül a tagok bemutatkozhatnak egymásnak, illetve feltölthetik kedvenc túrafotóikat. A kapcsolatfelvételről üzenőrendszer és chat gondoskodik.