Túra és Túratárs kereső közösségi oldal
Üdv a Túratárs-on, jelenleg Vendégként vagy itt. Jelentkezz be vagy Regisztrálj itt <<<
TÚRATÁRS CHAT | RAKJ A KEDVENCEKBE


Összes Megtekintés: 5067 - Összes Válasz: 9

Bejegyezte: Juli 2010/10/26 09:39:48


 

Sziasztok vidám csapat!

Újra itthon, mi? A négy fal között! Elevenítsük fel hát az elmúlt hétvégét, legalább a lelkünkben újra kisüt a nap! Kifogtuk nem igaz? A jó időt is meg a társaságot is. Képzelje el minden otthon maradó, és köszönheti ennek a túrának ez az oldal is azt, hogy legalább 2 frissen regisztrált taggal bővültünk. Biza! Voltak bizonytalankodók, de végül talán senki sem bánta, hogy vállalta a szokatlan dátum ellenére a vízitúrát. Vállalta az otthoniak kétkedő fejcsóválása, a havazást előre jelző fórumok, és a sok esetben távoli helyszín ellenére.

Sorra teljesült minden, ami a túra kiírásban is szerepelt: gyönyörű, változatos vízi-táj, elcsendesedő madárvilág, nyugodtabb és kalandosabb szakasz, rétes, kecskesajt, és nem utolsó sorban napos idő!!! Ezúton közzéteszem, hogy szépidő-varázslást vállalunk (részleteket priviben megbeszéljük). A szerencsések, és a gyorsabban evezők szarvascsordát is láttak (nem bizonyított ). Pár szó a túravezetőnkről: Pisti minden tekintetben a maximálist hozta, kimerítő volt a túra "motivációs" része, és a szóbeli kommentek is. Csak ajánlani tudom (privi...)! A táj, és a természet szerelmese, a környék megszállottja.

Részletesebb, a fotók dokumentálhatják az eseményeket, akinek van ossza meg mindenkivel! Köszönjük, hogy eljöttetek. 

A nyári viszontlátás reményében (ahogy megbeszéltük) puszil mindenkit:

Kata, és Juli





Bejegyezte: SzaboZ75 - 2010/10/26 13:43:38


Köszi csajok, jó volt ez a hétvége is, íme a képeim.

http://picasaweb.google.hu/103598483763118020495/Szigetkoz2010Okt2324?authkey=Gv1sRgCJTysOuSo8jOrwE

A lap tetejére




Bejegyezte: SzGabor - 2010/10/26 16:57:49


Kösziiiiii ... és a képek:

http://picasaweb.google.hu/kcrimsonster/Szigetkoz2010102224#

A lap tetejére




Bejegyezte: csimpi - 2010/10/26 20:06:31


Sziasztok Vizimanók és Vizi Tündérek! És Vizipocok!

Már nagyon vártam a képeket, és nagyon büszke vagyok rátok! ez jó kis móka lehetett. Talán a nyáron én is el tudok menni.Csodás vidék lehet.

Üdv mindenkinek: Csimpi





--------------------------------------------------------------
"Aki eléri a célját ,szívós, aki megelégszik, gazdag" (Tao)
A lap tetejére




Bejegyezte: csiboly - 2010/10/27 10:19:05


Csodás volt a túra!!!

Óóóriási hála a szervezőknek, és köszönet Mindannyiótoknak, akiket megismerhettem, mert mindenki kedves, belevaló és nagyon vidám volt!!

Külön nagyon köszönöm, hogy vigyáztatok 3 ördögfiókámra, és a széthagyott cuccainkra!!

Puszi: Ibolya

A lap tetejére




Bejegyezte: csiboly - 2010/10/27 10:29:14


Ami kimaradt: szarvasok pedig igenis voltak!! (3 különböző helyen is!) Külön köszönet Gábornak a bizonyítékért, és a saját fotómért, amit feltöltöttem a a profilomhoz, hogy felismerjetek!.. (lehet, hogy nem éjfél után készültet kellett volna választanom?!

A lap tetejére




Bejegyezte: kata2 - 2010/10/27 11:49:33


http://picasaweb.google.hu/bkovarikati/Dunasziget2010102224

Egy-két általunk készített fotó!

Iboly a te figyelmedbe különösen ajánlanék kettőt,ha gondolod átcserélheted a profilod fotóját,ez nem éjfél után készült





--------------------------------------------------------------
..ne a távolból csodáld az életet....;-)
A lap tetejére




Bejegyezte: csiboly - 2010/10/27 17:28:27


GONOSZKODSZ??

A lap tetejére




Bejegyezte: kata2 - 2010/10/27 17:35:23



csiboly írta:

GONOSZKODSZ??

Áhhhh!- én???   Úgy ismersz???





--------------------------------------------------------------
..ne a távolból csodáld az életet....;-)
A lap tetejére




Bejegyezte: cslaci - 2010/10/29 09:11:28


Jelentem,a szarvasokat mi is láttuk...és úgy ugráltak át a kenu felett,hogy megérintettem a hasukat,mint a szabadítsátok ki Willy-ben.

Amugy tényleg volt egy 15-20 szarvasból álló csapat.

Hja,és köszöntem,hogy résztvehettem a túrán.Sok érdekes és hasznos élménnyel lettem gazdagabb.

Köszi.

A lap tetejére
2024/03/19



*** Túratárs.com - Túra és Túratárs kereső közösségi oldal ***

Rendszerünkön keresztül a túrát és egyéb outdoor programokat kedvelő emberek megismerkedhetnek egymással, közös túrákat szervezhetnek melyet a túranaptárban helyezhetnek el vagy együtt csatlakozhatnak egyéb szervezett túrákhoz. Az oldalon lehetőség van saját profil kialakítására, melyen keresztül a tagok bemutatkozhatnak egymásnak, illetve feltölthetik kedvenc túrafotóikat. A kapcsolatfelvételről üzenőrendszer és chat gondoskodik.