Túra és Túratárs kereső közösségi oldal
Üdv a Túratárs-on, jelenleg Vendégként vagy itt. Jelentkezz be vagy Regisztrálj itt <<<
TÚRATÁRS CHAT | RAKJ A KEDVENCEKBE


Összes Megtekintés: 3313 - Összes Válasz: 0

Bejegyezte: Hartmann 2011/04/26 08:34:16


Halihó !

Én sem eladni, sem venni nem akarok, viszont keresem a Paclenicán elveszett fekete színű kötélzsákomat. A zsák használati értéke nulla, de számomra nagyon fontos, mert egy tragikus körülmények közt elhunyt igen jó barátomtól örököltem.

Paclenicán egy 3+-os két kötélhosszas út beszállásánál hagytam, utánunk egy nagyon kedves 40-es éveiket taposó miskolci pár szállt be az útba, Ők talán tudnak valamit a szívemnek oly fontos elkóborolt zsákról. Bármilyen segítséget, ötletet szívesen látok bárkitől, hogy újra együtt kalandozhassak a kedvenc zsákommal.

Köszi !!!!!

Hahó !





--------------------------------------------------------------
Újra én vagyok a Jódlizó Oroszlán
2024/03/19



*** Túratárs.com - Túra és Túratárs kereső közösségi oldal ***

Rendszerünkön keresztül a túrát és egyéb outdoor programokat kedvelő emberek megismerkedhetnek egymással, közös túrákat szervezhetnek melyet a túranaptárban helyezhetnek el vagy együtt csatlakozhatnak egyéb szervezett túrákhoz. Az oldalon lehetőség van saját profil kialakítására, melyen keresztül a tagok bemutatkozhatnak egymásnak, illetve feltölthetik kedvenc túrafotóikat. A kapcsolatfelvételről üzenőrendszer és chat gondoskodik.