Túra és Túratárs kereső közösségi oldal
Üdv a Túratárs-on, jelenleg Vendégként vagy itt. Jelentkezz be vagy Regisztrálj itt <<<
TÚRATÁRS CHAT | RAKJ A KEDVENCEKBE


Összes Megtekintés: 8766 - Összes Válasz: 1

Bejegyezte: panxi 2013/06/26 14:56:08


'40-es éveinkben járunk, ez az időszak amikor sorsok fordulnak meg, válásokon esünk át (velünk is ez történt), egy régi út végére értünk, de vágyunk újakra és ezzel együtt új arcokra és barátságokra, ám a régi lendülettel és élménykereséssel várjuk a túrákat, bringázásokat, az esti beszélgetéseket a tábortűz körül hajnalig beszélgetve...

Ha Ti is ilyen pár Vagytok, eltűntek a baráti párok mellőletek, akkor itt vagyunk mi...keressetek bátran, kiránduljunk, mozogjunk, bicajozzunk együtt, aztán majd lesz valami...élmény biztosan, haverkodás meg talán...

Budapesten élő, értelmiségi pár vagyunk...

Üdvözlettel a közös túrák reményében..

Panxi





--------------------------------------------------------------
pöttyösbögre kiflivel és persze kávéval!!




Bejegyezte: anci - 2013/07/10 16:42:51


Szia!

Olvastam a felhivásod.


Én is biciglizös társat keresek igaz nem Budapesti vagyok.Szeretnélek megismerni titeket.Szép napokat.

A lap tetejére
2024/03/29



*** Túratárs.com - Túra és Túratárs kereső közösségi oldal ***

Rendszerünkön keresztül a túrát és egyéb outdoor programokat kedvelő emberek megismerkedhetnek egymással, közös túrákat szervezhetnek melyet a túranaptárban helyezhetnek el vagy együtt csatlakozhatnak egyéb szervezett túrákhoz. Az oldalon lehetőség van saját profil kialakítására, melyen keresztül a tagok bemutatkozhatnak egymásnak, illetve feltölthetik kedvenc túrafotóikat. A kapcsolatfelvételről üzenőrendszer és chat gondoskodik.