Túra és Túratárs kereső közösségi oldal
Üdv a Túratárs-on, jelenleg Vendégként vagy itt. Jelentkezz be vagy Regisztrálj itt <<<
TÚRATÁRS CHAT | RAKJ A KEDVENCEKBE


Összes Megtekintés: 5900 - Összes Válasz: 2

Bejegyezte: trainux 2011/05/18 08:27:03


Sziasztok


Szeretnék egy túrát szervezni augusztusban a Triglav környékére valamilyen vasalt úton ami legalább C-s nehézségű. A neten nagyon kevés infót találtam (az is főleg szlovénul), hogy hol vannak ilyen utak. Tavaly a Tominsek út megvolt a Triglavski domig, sajnos az időjárás nem engedte hogy megmásszuk a csúcsot. Ezt az utat végigjártuk felszerelés nélkül, de most szeretnék valami keményebbet :) Fórumokat olvasva egyelőre a Plemenice út tűnik szimpatikusnak, de ezt sem tudom milyen nehézségű. Tehát ha valamelyikőtök tud bármilyen infót ezzel kapcsolatban, szívesen veszem.


üdv...

Tamás





Bejegyezte: Yldy - 2011/05/22 20:51:37


Szia!

Az én kedvenceim a Mangart és a Prisank. A Galli K: Kalandozásoka  Júliai Alpokbban című könyvében vannak leírások. Ha gondolod szkennelve el tudom küldeni e-mail címre.

Üdv.

Ildi 





--------------------------------------------------------------
Akármelyik oldaláról nézed a hegyet, mindig másnak fogod látni, pedig ugyanaz a hegy.
A lap tetejére




Bejegyezte: trainux - 2011/05/27 09:45:47


Sikerült összeszednem az infókat, és össze is állítottam a kiírást. Itt megtaláljátok:

http://www.turatars.com/events/view/eid_2623/title_Triglav-via-ferrata/

üdv...

Tamás

A lap tetejére
2024/03/19



*** Túratárs.com - Túra és Túratárs kereső közösségi oldal ***

Rendszerünkön keresztül a túrát és egyéb outdoor programokat kedvelő emberek megismerkedhetnek egymással, közös túrákat szervezhetnek melyet a túranaptárban helyezhetnek el vagy együtt csatlakozhatnak egyéb szervezett túrákhoz. Az oldalon lehetőség van saját profil kialakítására, melyen keresztül a tagok bemutatkozhatnak egymásnak, illetve feltölthetik kedvenc túrafotóikat. A kapcsolatfelvételről üzenőrendszer és chat gondoskodik.