Túra és Túratárs kereső közösségi oldal
Üdv a Túratárs-on, jelenleg Vendégként vagy itt. Jelentkezz be vagy Regisztrálj itt <<<
TÚRATÁRS CHAT | RAKJ A KEDVENCEKBE


Összes Megtekintés: 5045 - Összes Válasz: 2

Bejegyezte: BajaiGyorgyi 2014/11/14 12:52:59


2014. november 22-én Börzsöny túrát szervez egy kedves ismerősöm. Én is megyek, de arra gondoltam, hogy költséghatékonyabb, ha nem egyedül. Ráadásul miért csak nekem legyen jó, ha másnak is az lehet

A túra kb 5-600 méteres szintkülönbségű és a Nagy-Hideghegyig vagy a Csóványosig megyünk, majd ahogy szavazzuk.

8-kor van találkozó az Árpád híd pesti hídfőjénél, tehát Kecskemétről 6 után valamivel el kell indulni, mivel nincs pályamatricám.

Fejlámpát ajánlatos hozni a korai sötétedés miatt.

Mivel kicsi a kocsim (Matiz) és a csomagtartóban a kutyám fog utazni, max 4 fővel számolok. 2 hely még szabad.

Visszafelé szívesen átadom a kormányt, mert én este, túra után örömmel veszem, ha más vezet.

Itt vagy a w-oros@windowslive.com-on várom a kérdéseket, jelentkezőket.

Gyertek!






Bejegyezte: bright - 2014/11/19 18:01:04


Veled tartok! :)

A lap tetejére




Bejegyezte: BajaiGyorgyi - 2014/11/20 08:41:52


Szuper túrának igérkezik, jól teszed

A lap tetejére
2024/03/28



*** Túratárs.com - Túra és Túratárs kereső közösségi oldal ***

Rendszerünkön keresztül a túrát és egyéb outdoor programokat kedvelő emberek megismerkedhetnek egymással, közös túrákat szervezhetnek melyet a túranaptárban helyezhetnek el vagy együtt csatlakozhatnak egyéb szervezett túrákhoz. Az oldalon lehetőség van saját profil kialakítására, melyen keresztül a tagok bemutatkozhatnak egymásnak, illetve feltölthetik kedvenc túrafotóikat. A kapcsolatfelvételről üzenőrendszer és chat gondoskodik.