Túra és Túratárs kereső közösségi oldal
Üdv a Túratárs-on, jelenleg Vendégként vagy itt. Jelentkezz be vagy Regisztrálj itt <<<
TÚRATÁRS CHAT | RAKJ A KEDVENCEKBE


Összes Megtekintés: 3789 - Összes Válasz: 5

Bejegyezte: Picki88 2014/11/14 22:02:15


Sziasztok!

Nem vagyok előfizető tag, így a túratárs kereső menüpontot sem tudom használni, de szeretnék közösen megbeszélt több napos túrákon részt venni valakivel, vagy valakikkel. Első sorban Hajdú-bihari emberkéket keresek, mert én debreceni vagyok, így a túra kiinduló pontja is ez lenne (a költségek alacsonyan tartása végett):) így az esetleges  szállás is a szabad ég alatt lenne, vagy valami extrém olcsó helyen (tavasszal, vagy nyáron). Közlekedési eszköz: gyalog, vagy bicikli. Uticél: a környező erdőktől, a Bihar hegységig bármi lehet közös megeggyezés alapján.

Lényeg, hogy egy 2-vagy több fős csapat összejöjjön akikkel lehet menni erdőn- mezőn keresztül


Üdv: Niki





Bejegyezte: Picki88 - 2014/11/14 22:05:25


Csak most látom, hogy nem a legjobb rovatba tettem a  szöveget

Bocs!


A lap tetejére




Bejegyezte: Assassinsfreddy - 2014/11/20 19:50:49


Helló :) Pont ilyen társat,társakat keresek én is :) Csak az a baj hogy én borsod megyei vagyok  

A lap tetejére




Bejegyezte: Picki88 - 2014/11/20 20:01:23


Szia! Legalább nem az ország másik felén vagy:) Szóval, ha van ötleted, akkor oszd meg! :)

A lap tetejére




Bejegyezte: Picki88 - 2014/11/20 20:09:12


Általában hétvégenként este (kb. 8:00-tól) a chat-en vagyok, szóval ott is meg lehet beszélni:)

A lap tetejére




Bejegyezte: Assassinsfreddy - 2014/11/21 13:58:51


 Na,hát ötletem az van bőven,pl van a bükkben egy menedék barlang,fűtéssel,valami zárható ajtóval. Egy kellemesen hosszú túra után ott tölteni az estét,tűzmelett beszélgetve,ilyesmi :) De a chaten én is fent leszek akkor ma is meg holnap is 8-kor :) Aztán majd ott megbeszélünk mindent :) 
Üdv: Sanyi 

A lap tetejére
2024/03/29



*** Túratárs.com - Túra és Túratárs kereső közösségi oldal ***

Rendszerünkön keresztül a túrát és egyéb outdoor programokat kedvelő emberek megismerkedhetnek egymással, közös túrákat szervezhetnek melyet a túranaptárban helyezhetnek el vagy együtt csatlakozhatnak egyéb szervezett túrákhoz. Az oldalon lehetőség van saját profil kialakítására, melyen keresztül a tagok bemutatkozhatnak egymásnak, illetve feltölthetik kedvenc túrafotóikat. A kapcsolatfelvételről üzenőrendszer és chat gondoskodik.