Túra és Túratárs kereső közösségi oldal
Üdv a Túratárs-on, jelenleg Vendégként vagy itt. Jelentkezz be vagy Regisztrálj itt <<<
TÚRATÁRS CHAT | RAKJ A KEDVENCEKBE


Összes Megtekintés: 3594 - Összes Válasz: 0

Bejegyezte: zaya 2014/12/17 20:24:12


ÚJ 44.5- 45-ös Merrell Reflex egybebőr bakancs eladó. Márka: Merrell Reflex II Mid. Leather


Eladási ár: 25 eFt. (újonnan 30-33-e Ft.)

Az Overland Irregularbban vettem december 8-án. Nem hordtam semennyit, otthon még egyszer felpróbáltam, és úgy döntöttem visszaviszem mert kicsit széles nekem. Nem vették vissza,csak levásárolhatnám, de nincs mire, úgyhogy most árulom.

Ha 28.5 cm körül van a lábhossz méreted és normál vastagságú akkor jó lesz neked. (45-ös 29 cm, USA 11 UK 10.5).

ELÉRHETSZ A iryanzaya@gmail.com címen.

LEÍRÁS:

  •     Megfelelő merevséget biztosító, kényelmes fűző rendszer
  •     Vízálló régteggel ellátott magasszárú bőr bakancs
  •     Gondosan fejleszett talp kialakítás, hogy különböző terepeken is megállja a helyét
  •     Thermo bélésének köszönhetően télen is jó választás
  •     A cipő nyelvének kialakításának köszönhetően a víz és törmelékek nem jutnak a cipő belsejébe
  •     Párnázott boka rész a védelemért, lekerekített hátsó rész a bokánál a kényelemért


2024/04/26



*** Túratárs.com - Túra és Túratárs kereső közösségi oldal ***

Rendszerünkön keresztül a túrát és egyéb outdoor programokat kedvelő emberek megismerkedhetnek egymással, közös túrákat szervezhetnek melyet a túranaptárban helyezhetnek el vagy együtt csatlakozhatnak egyéb szervezett túrákhoz. Az oldalon lehetőség van saját profil kialakítására, melyen keresztül a tagok bemutatkozhatnak egymásnak, illetve feltölthetik kedvenc túrafotóikat. A kapcsolatfelvételről üzenőrendszer és chat gondoskodik.