Túra és Túratárs kereső közösségi oldal
Üdv a Túratárs-on, jelenleg Vendégként vagy itt. Jelentkezz be vagy Regisztrálj itt <<<
TÚRATÁRS CHAT | RAKJ A KEDVENCEKBE


Összes Megtekintés: 5225 - Összes Válasz: 2

Bejegyezte: CsicsVera 2015/02/26 08:34:08


Üdvözletem!

Segítséget kérek!

Hová írjak az "adminisztrátornak", hogy 2 napja feltöltöttem új profil képet és még mindig nem cserélte le a rendszer. Ráadásul a régit teljesen deformáltan tartja fent .

Csics Vera






--------------------------------------------------------------
Sose hanyagold azt az embert, ki irántad érdeklődik s őszintén szeret, mert egy napon majd azt veszed észre, hogy amíg te kavicsot szedtél... elvesztettél egy gyémántot ...




Bejegyezte: Gephaz - 2015/02/26 13:13:02


Szia, a profilkép csere oldalon ki van írva az információ, mit kell tenni ilyen esetben:

"Profilkép csere után lehetséges hogy még a régi képet látod a profiloldaladon. Ez azért lehet, mert a böngésződ a memóriájából jeleníti meg a képeket. Ilyenkor használd a CRTL + F5 billentyűkombinációt (frissíti az oldalt, de nem a memóriából tölti be a képet). A frissítés után meg kell hogy jelenjen az új feltöltött kép."

A lap tetejére




Bejegyezte: CsicsVera - 2015/02/26 19:07:53



Szia!

Nem tudom mi lehetett a baj , de csak ma cserélte le a rendszer a képet a Ctrl+F5 kombinációra. Mivel idáig nem csinálta, ezért írtam a fórumra. Mindenesetre köszönöm, hogy visszaírtál. Lehet a billentyűim ragadnak és azért nem történt semmi korábban. 

Üdv., Vera



Gephaz írta:

Szia, a profilkép csere oldalon ki van írva az információ, mit kell tenni ilyen esetben:

"Profilkép csere után lehetséges hogy még a régi képet látod a profiloldaladon. Ez azért lehet, mert a böngésződ a memóriájából jeleníti meg a képeket. Ilyenkor használd a CRTL + F5 billentyűkombinációt (frissíti az oldalt, de nem a memóriából tölti be a képet). A frissítés után meg kell hogy jelenjen az új feltöltött kép."





--------------------------------------------------------------
Sose hanyagold azt az embert, ki irántad érdeklődik s őszintén szeret, mert egy napon majd azt veszed észre, hogy amíg te kavicsot szedtél... elvesztettél egy gyémántot ...
A lap tetejére
2024/03/29



*** Túratárs.com - Túra és Túratárs kereső közösségi oldal ***

Rendszerünkön keresztül a túrát és egyéb outdoor programokat kedvelő emberek megismerkedhetnek egymással, közös túrákat szervezhetnek melyet a túranaptárban helyezhetnek el vagy együtt csatlakozhatnak egyéb szervezett túrákhoz. Az oldalon lehetőség van saját profil kialakítására, melyen keresztül a tagok bemutatkozhatnak egymásnak, illetve feltölthetik kedvenc túrafotóikat. A kapcsolatfelvételről üzenőrendszer és chat gondoskodik.