Túra és Túratárs kereső közösségi oldal
Üdv a Túratárs-on, jelenleg Vendégként vagy itt. Jelentkezz be vagy Regisztrálj itt <<<
TÚRATÁRS CHAT | RAKJ A KEDVENCEKBE


Összes Megtekintés: 7147 - Összes Válasz: 3

Bejegyezte: karabiner 2015/03/28 16:56:15


Mászótársakat keresek budapesti mászótermek, esetleg sziklák látogatásához. A cél, hogy heti 1-2 alkalommal rendszeresen tudjunk együtt mászni és fejlődni.





Bejegyezte: papd - 2015/03/30 13:47:05


Engem érdekel:theny1@freemail.hu

Dani

A lap tetejére




Bejegyezte: bogas74 - 2015/03/30 17:49:02



karabiner írta:

Mászótársakat keresek budapesti mászótermek, esetleg sziklák látogatásához. A cél, hogy heti 1-2 alkalommal rendszeresen tudjunk együtt mászni és fejlődni.

Alkalomadtán Én is csatlakoznék terembe vagy sziklára !  

A lap tetejére




Bejegyezte: Bruk - 2016/04/02 10:03:10


Sziasztok,

Én is mászótársat keresek, még pedig Miskolcon. Pontosabban a Bükkben másznánk, tehát sziklán.

Ami fontos:

  • légy tisztában az alapokkal
  • érj rá legalább heti egyszer (én a szezon végéig folyamatosan mászni szeretnék) - nekem kb. bármikor jó, mert nincs főnököm :-)
  • legyen alap felszerelésed (mászócipő, beülő stb.)
  • nem érdekel, hogy fiú-e vagy lány vagy, a lényeg hogy megbízható légy :-)

Amit rólam érdemes tudni:

Nem vagyok profi, eddig főként teremben másztam, de több alkalommal voltam már kint is. Április közepén-végén megyek alapszintű sziklamászó tanfolyamra Budapestre (tehát előtte 2 mászás jó lenne), majd második fordulóban májusban Horvátországba. Végül vizsgát teszek. Szeretném a tavaszt és nyarat végig mászni, lehetőleg minél többet fejlődni.

Megtaláltok privátban vagy a hey@bruk.hu email címen.

Köszönöm!

Üdv,

Dávid


A lap tetejére
2024/03/28



*** Túratárs.com - Túra és Túratárs kereső közösségi oldal ***

Rendszerünkön keresztül a túrát és egyéb outdoor programokat kedvelő emberek megismerkedhetnek egymással, közös túrákat szervezhetnek melyet a túranaptárban helyezhetnek el vagy együtt csatlakozhatnak egyéb szervezett túrákhoz. Az oldalon lehetőség van saját profil kialakítására, melyen keresztül a tagok bemutatkozhatnak egymásnak, illetve feltölthetik kedvenc túrafotóikat. A kapcsolatfelvételről üzenőrendszer és chat gondoskodik.