Túra és Túratárs kereső közösségi oldal
Üdv a Túratárs-on, jelenleg Vendégként vagy itt. Jelentkezz be vagy Regisztrálj itt <<<
TÚRATÁRS CHAT | RAKJ A KEDVENCEKBE


Összes Megtekintés: 8525 - Összes Válasz: 1

Bejegyezte: hunkircsi 2011/06/20 16:19:07


Helló!

Eladó a képen látható, másfél éve vásárolt, újszerű állapotban lévő belépő szintű túra-GPS. Geocaching és túrázáshoz tökéletesen megfelel. Csak nagy ritkán használtam, semmilyen külső sérülés nyoma nem található rajta, valamint hibátlanul működik.

 

Eredeti dobozában, gyári tartozékaival együtt eladó.

Irányár: 18 000 Ft

 

Eladás oka: Okostelefon vásárlása miatt feleslegessé vált a készülék.

Garmin eTrex H





Bejegyezte: SALLAI - 2011/09/17 08:34:14



hunkircsi írta:

Helló!

Eladó a képen látható, másfél éve vásárolt, újszerű állapotban lévő belépő szintű túra-GPS. Geocaching és túrázáshoz tökéletesen megfelel. Csak nagy ritkán használtam, semmilyen külső sérülés nyoma nem található rajta, valamint hibátlanul működik.

 

Eredeti dobozában, gyári tartozékaival együtt eladó.

Irányár: 18 000 Ft

 

Eladás oka: Okostelefon vásárlása miatt feleslegessé vált a készülék.

Garmin eTrex H

Engem érdekelne. Hogy tudnánk a kapcsolatot felvenni?

Sallai János:

A lap tetejére
2024/03/19



*** Túratárs.com - Túra és Túratárs kereső közösségi oldal ***

Rendszerünkön keresztül a túrát és egyéb outdoor programokat kedvelő emberek megismerkedhetnek egymással, közös túrákat szervezhetnek melyet a túranaptárban helyezhetnek el vagy együtt csatlakozhatnak egyéb szervezett túrákhoz. Az oldalon lehetőség van saját profil kialakítására, melyen keresztül a tagok bemutatkozhatnak egymásnak, illetve feltölthetik kedvenc túrafotóikat. A kapcsolatfelvételről üzenőrendszer és chat gondoskodik.