Túra és Túratárs kereső közösségi oldal
Üdv a Túratárs-on, jelenleg Vendégként vagy itt. Jelentkezz be vagy Regisztrálj itt <<<
TÚRATÁRS CHAT | RAKJ A KEDVENCEKBE


Összes Megtekintés: 4664 - Összes Válasz: 3

Bejegyezte: SOAD19 2015/07/11 13:13:19



Sziasztok!


Eladó lenne anyagi okok miatt, a címben említett nadrágom 46-os méretben, és dark navy színben. Két hónappal ezelőtt lett vásárolva. Sajnos, fel is lett aljaztatva. A Fjall cég legerősebb, Heavy Duty anyagából készült.

Méretei aljazás után:

  • Derék 85 cm,
  • Láb hossza aljazás után (comb belső) 73 cm, comb külsőn mérve 98,5 cm,
  • Fenékrész: 109 cm,
  • Comb: 65,8 cm,
  • Nadrágszár szélessége alul: 40 cm.

Ár, legyen mondjuk 34 eFt.

További infó a nadrágról: http://www.fjallraven.hu/greenland-jeans





Bejegyezte: nemethgyula - 2015/07/19 11:49:59


Talán a méretem - fel kellene próbálnom, hogy tudjuk megoldani?

A lap tetejére




Bejegyezte: SOAD19 - 2015/07/29 21:48:31



nemethgyula írta:

Talán a méretem - fel kellene próbálnom, hogy tudjuk megoldani?


Üdvözlöm!


Elnézést, hogy ilyen későn válaszolok, azt hittem kapok értesítést, ha üzennek nekem, ezért nem is néztem fel.

Nem tudom, hogy, hogy tudnánk megoldani, mivel én debreceni vagyok... Véletlen nem jár erre mostanában?

Annyit elmondhatok még, hogy én 68 kg vagyok, kicsit hasban erősebb, és nekem már kicsit szűk is.


A lap tetejére




Bejegyezte: SOAD19 - 2015/11/19 10:47:38


Mivel úgy tűnt, hogy nem fog elkelni eme portékám, így úgy döntöttem, hogy felhagyok az eladással, és inkább elhordom.

Hogyan lehet törölni a hirdetést, nem találom az erre vonatkozó opciót?

A lap tetejére
2024/04/16



*** Túratárs.com - Túra és Túratárs kereső közösségi oldal ***

Rendszerünkön keresztül a túrát és egyéb outdoor programokat kedvelő emberek megismerkedhetnek egymással, közös túrákat szervezhetnek melyet a túranaptárban helyezhetnek el vagy együtt csatlakozhatnak egyéb szervezett túrákhoz. Az oldalon lehetőség van saját profil kialakítására, melyen keresztül a tagok bemutatkozhatnak egymásnak, illetve feltölthetik kedvenc túrafotóikat. A kapcsolatfelvételről üzenőrendszer és chat gondoskodik.