Túra és Túratárs kereső közösségi oldal
Üdv a Túratárs-on, jelenleg Vendégként vagy itt. Jelentkezz be vagy Regisztrálj itt <<<
TÚRATÁRS CHAT | RAKJ A KEDVENCEKBE


Összes Megtekintés: 4153 - Összes Válasz: 2

Bejegyezte: okrod 2015/09/26 13:08:46


Teljesen új, 38as lábra való női hegyifutó cipő személyes megtekintés és próbálási lehetőség (Bp) keretében eladó. Kívül fekete, a talpa ciklámen, a bélése pedig élénk naracssárga színű: már csajos, de még nem cicababás árnyalatok. Ajándékba kaptam, és sajnos nem lett jó a méret. Ár: 17 000  ft.

i.dorko@citromail.hu. 30  651 23 77





Bejegyezte: Futazo - 2015/10/30 20:27:31


A cipő 38-as?Én futócipőben 38-ast illetve UK 5-öst hordok és érdekelne,de csak nov. közepén megyek Budapestre.

A lap tetejére




Bejegyezte: okrod - 2015/11/02 21:48:57



Futazo írta:

A cipő 38-as?Én futócipőben 38-ast illetve UK 5-öst hordok és érdekelne,de csak nov. közepén megyek Budapestre.



Szia! 39-es, de nekem mégis kicsi lett, pedig általában az jó rám. Alacsony az orra, ami viszont szokott  gondot okozni, sajátos nagylábujjam miatt. Nov közepe jó, mert én is csak nov. 9-től leszek.

30 651 2377 Ildikó

A lap tetejére
2024/04/20



*** Túratárs.com - Túra és Túratárs kereső közösségi oldal ***

Rendszerünkön keresztül a túrát és egyéb outdoor programokat kedvelő emberek megismerkedhetnek egymással, közös túrákat szervezhetnek melyet a túranaptárban helyezhetnek el vagy együtt csatlakozhatnak egyéb szervezett túrákhoz. Az oldalon lehetőség van saját profil kialakítására, melyen keresztül a tagok bemutatkozhatnak egymásnak, illetve feltölthetik kedvenc túrafotóikat. A kapcsolatfelvételről üzenőrendszer és chat gondoskodik.