Túra és Túratárs kereső közösségi oldal
Üdv a Túratárs-on, jelenleg Vendégként vagy itt. Jelentkezz be vagy Regisztrálj itt <<<
TÚRATÁRS CHAT | RAKJ A KEDVENCEKBE


Összes Megtekintés: 5256 - Összes Válasz: 2

Bejegyezte: SomodyG 2016/03/25 18:12:00


Teljesen új 3 évszakos szintetikus töltetű North Face Aleutian hálózsák eladó.

tömeg: 1634 gramm

hőtartomány: komfort: -3 C, limit: -9 C

hossz: 183 cm, bal zippzáras (jobbkezeseknek)

Karácsonyra kaptam, de pehelyzsákra fogom cserélni.

Ára: 20 000.- (a bolti ára 30 000.-)

Érdeklődni a gabor.somody@gmail.com címen lehet.

Képet tudok küldeni. Budapesten tudom átadni.

"Kiemelkedő tömeg-hőszigetelés aránnyal bíró, kényelmes hálózsák, amely teljesen körbenyitható cipzár kialakításának köszönhetően akár meleg takaróként is használható. Harminc százalékban újrahasznosított, környerzetbarát, szintetikus Heatseeker™ ECO bélése akkor ia megtartja a meleget, ha kissé nedves lesz. Tökéletes választás kora tavaszi és késő őszi használatra de kemény téli hidegek esetében is megállja a helyét. Beépített hőgallérja jó hőtartó képességű, ezáltal növeli a komfortérzetet.

  • szélesített, komfortos múmia szabás
  • kopásálló erős külső héj
  • Heatseeker™ ECO töltőanyag
  • cipzáras értéktartó zseb
  • teljes hosszában nyitható cipzár kialakítás
  • hőszigetelt cipzártakaró
  • beépített hőgallér
  • vállrésznél nyitható oldalsó rövid cipzár
  • tárolózsák




Bejegyezte: moni - 2016/04/08 12:51:01


Kedves Gábor!

Megvan még ez a hálózsák? Extra magas kb. 190 cm emberre elég hosszú lehet? Ha igen, ki lehet próbálni?


Köszönöm

Benyhe Mónika


SomodyG írta:

Teljesen új 3 évszakos szintetikus töltetű North Face Aleutian hálózsák eladó. Tömeg: 1634 gramm, hőtartomány: komfort: -1 C, limit: -7 C

Karácsonyra kaptam, de pehelyzsákra fogom cserélni.

Ára: 20 000.- (a bolti ára 30 000.-)

Érdeklődni a gabor.somody@gmail.com címen lehet.

Képet tudok küldeni. Budapesten tudom átadni.

"Kiemelkedő tömeg-hőszigetelés aránnyal bíró, kényelmes hálózsák, amely teljesen körbenyitható cipzár kialakításának köszönhetően akár meleg takaróként is használható. Harminc százalékban újrahasznosított, környerzetbarát, szintetikus Heatseeker™ ECO bélése akkor ia megtartja a meleget, ha kissé nedves lesz. Tökéletes választás kora tavaszi és késő őszi használatra de kemény téli hidegek esetében is megállja a helyét. Beépített hőgallérja jó hőtartó képességű, ezáltal növeli a komfortérzetet.

  • szélesített, komfortos múmia szabás
  • kopásálló erős külső héj
  • Heatseeker™ ECO töltőanyag
  • cipzáras értéktartó zseb
  • teljes hosszában nyitható cipzár kialakítás
  • hőszigetelt cipzártakaró
  • beépített hőgallér
  • vállrésznél nyitható oldalsó rövid cipzár
  • tárolózsák

A lap tetejére




Bejegyezte: SomodyG - 2016/04/08 12:53:42


Szia Móni


a zsák normál hosszúságú (183 cm) tehát valószínűleg rövid lenne neki.


Egyébként minden további nélkül kipróbálható.


Gábor

Kedves Gábor!

Megvan még ez a hálózsák? Extra magas kb. 190 cm emberre elég hosszú lehet? Ha igen, ki lehet próbálni?


Köszönöm

Benyhe Mónika


SomodyG írta:

Teljesen új 3 évszakos szintetikus töltetű North Face Aleutian hálózsák eladó. Tömeg: 1634 gramm, hőtartomány: komfort: -1 C, limit: -7 C

Karácsonyra kaptam, de pehelyzsákra fogom cserélni.

Ára: 20 000.- (a bolti ára 30 000.-)

Érdeklődni a gabor.somody@gmail.com címen lehet.

Képet tudok küldeni. Budapesten tudom átadni.

"Kiemelkedő tömeg-hőszigetelés aránnyal bíró, kényelmes hálózsák, amely teljesen körbenyitható cipzár kialakításának köszönhetően akár meleg takaróként is használható. Harminc százalékban újrahasznosított, környerzetbarát, szintetikus Heatseeker™ ECO bélése akkor ia megtartja a meleget, ha kissé nedves lesz. Tökéletes választás kora tavaszi és késő őszi használatra de kemény téli hidegek esetében is megállja a helyét. Beépített hőgallérja jó hőtartó képességű, ezáltal növeli a komfortérzetet.

  • szélesített, komfortos múmia szabás
  • kopásálló erős külső héj
  • Heatseeker™ ECO töltőanyag
  • cipzáras értéktartó zseb
  • teljes hosszában nyitható cipzár kialakítás
  • hőszigetelt cipzártakaró
  • beépített hőgallér
  • vállrésznél nyitható oldalsó rövid cipzár
  • tárolózsák

[/quote]

A lap tetejére
2024/04/19



*** Túratárs.com - Túra és Túratárs kereső közösségi oldal ***

Rendszerünkön keresztül a túrát és egyéb outdoor programokat kedvelő emberek megismerkedhetnek egymással, közös túrákat szervezhetnek melyet a túranaptárban helyezhetnek el vagy együtt csatlakozhatnak egyéb szervezett túrákhoz. Az oldalon lehetőség van saját profil kialakítására, melyen keresztül a tagok bemutatkozhatnak egymásnak, illetve feltölthetik kedvenc túrafotóikat. A kapcsolatfelvételről üzenőrendszer és chat gondoskodik.