Túra és Túratárs kereső közösségi oldal
Üdv a Túratárs-on, jelenleg Vendégként vagy itt. Jelentkezz be vagy Regisztrálj itt <<<
TÚRATÁRS CHAT | RAKJ A KEDVENCEKBE


Összes Megtekintés: 6572 - Összes Válasz: 2

Bejegyezte: Navigate 2016/07/23 10:43:05


UDV,


Kesz, nem birom tovabb, holnap mennem kell valami ketezer folottire. Holnap raerek, utana sokaig nem.

3 eve elkoltoztunk Miskolc mellol, ahonnan egy tarsasaggal jartunk a Magas Tatraba, Krivan, Rysy stb. egynaposak. Nagyon hianyzik mar. Zalaegerszegen lakom, burkolt uton bingazni itt jobb, de Ausztriaban nem tudom hova menjek hegyekre.

Voltam Rax / Schneeberg-en, de az keves. 

Bringaval voltam par helyen, de most olyat szeretnek mint amikor a Krivanra felerek. Nem kell, hogy a legmagasabb pont legyen, egy Grossglockner nekem valszeg sok, de azok tarsasagaban legyen. 


Szoval, tudtok segiteni? Mit celozzak meg? Terhelesben olyat szeretnek mint egy Csorba to - Rysy - Csorba to egynapos. Nekem az kb. amit teljesiteni tudok, mondjuk 1200m szint. Maszni nem szeretek es nem akarok. Via ferrata cuccom van, amikor kell viszem, de az nekem eszkoz, hogy elerjem a celom, nem maga a cel a via ferrata. Ha lehet, kerulom. A hely szepsege az ami felvisz, a legjobb, amikor gerincen megyek sokat. 


Tudtok ajanlani csucsot, ami mar az Alpok sziveben van es parkolo kb. 1200m alatta van, vagy kevesebb? Zalaegerszegtol mondjuk max 3 ora autoutra? Van jo gps-em, Ausztria topoterkep is, stb. 

En mar nem varom tovabb, hogy valami turas tarsasagra lelek, megyek holnap egyedul. 

Eltevedni nem fogok, megigerem :-) Csak kellene segitseg, aki ismeri a kornyeket, kijelolni a celt.

... persze egyedul megyek az autoval, tudok vinni is max 3 embert, de ez az ido rovidsege miatt gondolom nem realis. Mar is nagy segitseg ha igy egy fel nap alatt segitseget tudok kapni.


Koszonom!

UDV JG






Bejegyezte: triarii87 - 2016/07/23 13:32:01



Navigate írta:

UDV,


Kesz, nem birom tovabb, holnap mennem kell valami ketezer folottire. Holnap raerek, utana sokaig nem.

3 eve elkoltoztunk Miskolc mellol, ahonnan egy tarsasaggal jartunk a Magas Tatraba, Krivan, Rysy stb. egynaposak. Nagyon hianyzik mar. Zalaegerszegen lakom, burkolt uton bingazni itt jobb, de Ausztriaban nem tudom hova menjek hegyekre.

Voltam Rax / Schneeberg-en, de az keves. 

Bringaval voltam par helyen, de most olyat szeretnek mint amikor a Krivanra felerek. Nem kell, hogy a legmagasabb pont legyen, egy Grossglockner nekem valszeg sok, de azok tarsasagaban legyen. 


Szoval, tudtok segiteni? Mit celozzak meg? Terhelesben olyat szeretnek mint egy Csorba to - Rysy - Csorba to egynapos. Nekem az kb. amit teljesiteni tudok, mondjuk 1200m szint. Maszni nem szeretek es nem akarok. Via ferrata cuccom van, amikor kell viszem, de az nekem eszkoz, hogy elerjem a celom, nem maga a cel a via ferrata. Ha lehet, kerulom. A hely szepsege az ami felvisz, a legjobb, amikor gerincen megyek sokat. 


Tudtok ajanlani csucsot, ami mar az Alpok sziveben van es parkolo kb. 1200m alatta van, vagy kevesebb? Zalaegerszegtol mondjuk max 3 ora autoutra? Van jo gps-em, Ausztria topoterkep is, stb. 

En mar nem varom tovabb, hogy valami turas tarsasagra lelek, megyek holnap egyedul. 

Eltevedni nem fogok, megigerem :-) Csak kellene segitseg, aki ismeri a kornyeket, kijelolni a celt.

... persze egyedul megyek az autoval, tudok vinni is max 3 embert, de ez az ido rovidsege miatt gondolom nem realis. Mar is nagy segitseg ha igy egy fel nap alatt segitseget tudok kapni.


Koszonom!

UDV JG


Szia!


Én épp tegnap írtam blogot néhány stájerországi 2000+osokról, kinnt voltam most egyedül egy hétig. :) Itt az oldalon megtalálod a beszámolót. Rax-alpen-től kb még 1órát kell utazni Ausztria belsejébe, és tele van 2000+os szép csúcsokkal, szintemelkedések kb 1500 körüliek. 

A lap tetejére




Bejegyezte: Navigate - 2016/07/23 23:52:04


Hello,

Koszonom, ez segitett. Azomban, a varhato idojaras miatt megis bringazas lesz holnap. Bringan nem okoz gondot egy zapor, rossz ido, inkabb mint idegen terepen turan. Lehet a kovetkezo vasarnapot megis fel tudom szabaditani...

UDV JG

A lap tetejére
2024/03/29



*** Túratárs.com - Túra és Túratárs kereső közösségi oldal ***

Rendszerünkön keresztül a túrát és egyéb outdoor programokat kedvelő emberek megismerkedhetnek egymással, közös túrákat szervezhetnek melyet a túranaptárban helyezhetnek el vagy együtt csatlakozhatnak egyéb szervezett túrákhoz. Az oldalon lehetőség van saját profil kialakítására, melyen keresztül a tagok bemutatkozhatnak egymásnak, illetve feltölthetik kedvenc túrafotóikat. A kapcsolatfelvételről üzenőrendszer és chat gondoskodik.