Túra és Túratárs kereső közösségi oldal
Üdv a Túratárs-on, jelenleg Vendégként vagy itt. Jelentkezz be vagy Regisztrálj itt <<<
TÚRATÁRS CHAT | RAKJ A KEDVENCEKBE

Összes Megtekintés: 3329 - Összes Válasz: 9

Bejegyezte: envadjockaz 2016/10/03 19:42:33

Igazából csak egy kicsit súrolja a túra fogalmát, de keresek olyan leányt, aki szívesen csatlakozna egy koncert erejéig hozzám.

http://www.ihrendezvenykozpont.hu/event/1150

Ugyanis kettő jegyem van, de szeretnék magammal vinni valakit :)

Ha esetleg van valaki annyira elvetemült, hogy október nyolcadikán nyolc órától ráérne egy koncertre és szétnézne mondjuk Szegeden előtte, akkor szívesen várnám!

Tudom, hogy kicsit nagyon off-topic, de gondoltam megpróbálom, hátha valakit érdekelhet és vevő rá :)

Annyi kikötésem lenne (és ezért előre is elnézést kérek), hogy maximum 26-27 éves legyen az illető.

Szívesen várom a jelentkezéseket vagy a kérdéseket hozzá :)

Előre is köszönöm!

Bejegyezte: boadnare - 2016/10/12 16:11:19

és lett rá innen jelentkező? Ez bejött? :)

--------------------------------------------------------------
A bringázás különleges erővel bír, ha egyszer az életstílusoddá válik! Hirtelen szerelmes leszel az érzésbe, hogy az egész Világ eléd tárul és az az érzés megfogalmazhatatlan, amikor uralhatod is azt! d:-)
A lap tetejére

Bejegyezte: envadjockaz - 2016/10/13 20:50:13

Nem sajnos, de köszönöm a kérdésed :) De azért nem adom fel, legközelebb is kint lesz ha úgy van, szívesen találkozok új emberekkel és osztozom az élményekben velük:)

A lap tetejére

Bejegyezte: boadnare - 2016/10/15 13:27:56

szerintem itt kevés olyan ember van aki nyitott az ilyen dolgokra. Ezt abból is leszűrheti az ember, hogy egy sima üzenetre sem méltóztatnak választ adni. Állítólag túrákat és kalandokat keres az ide regisztrált és van egy ismerkedési vetülete is a dolognak, innentől kezdve nem nagyon értem hogy egyesek minek regisztrálnak ide, ha nem keresnek, nem nyitottak?! :)
Legközelebb elmegyek bakker Szegedre koncertre Veled és iszunk egy jófajta sört. Akár le is gyalogolhatunk/kerékpározhatunk, hogy legyen benne túrajelleg is :).

A bringázás különleges erővel bír, ha egyszer az életstílusoddá válik! Hirtelen szerelmes leszel az érzésbe, hogy az egész Világ eléd tárul és az az érzés megfogalmazhatatlan, amikor uralhatod is azt! d:-)
A lap tetejére

Bejegyezte: envadjockaz - 2016/10/15 14:07:09

Azért ennyire nem látom rossznak a helyzetet, pár embert külön a keresésben megkerestem és nagy meglepetésemre visszaválaszoltak és ráadásul teljesen normálisan :)

Én azért bízok benne, hogy egyszer majd egy ilyen alkalommal akad valaki aki eljönne :)

Végül egyik haverommal mentem és a sör is megvolt :D

A lap tetejére

Bejegyezte: boadnare - 2016/10/15 14:27:02

helyes... :) jó hétvégét :)

A lap tetejére

Bejegyezte: Csindrel - 2016/10/16 21:45:06

Hát, kedves Boadnare, azért ne lepődj meg, ha Envadjockaz kosarat ad - nemigen felelsz meg a "26-27 éves leány" kritériumának :-)

A lap tetejére

Bejegyezte: boadnare - 2016/10/18 00:53:47

pedig nagyon remenykedtem d:-D ... 

A lap tetejére

Bejegyezte: Hido - 2016/10/22 21:37:03

Csindrel írta:

Hát, kedves Boadnare, azért ne lepődj meg, ha Envadjockaz kosarat ad - nemigen felelsz meg a "26-27 éves leány" kritériumának :-)

mondja ezt egy tengerszem?

A lap tetejére

Bejegyezte: Csindrel - 2016/10/23 18:05:49

Tudnak beszélni a szemek.

De azért le is írom: te vagy az első, aki nem kérdezi, hanem tudja, mi az a Csindrel :-)

A lap tetejére
2020/10/26

*** Túratárs.com - Túra és Túratárs kereső közösségi oldal ***

Rendszerünkön keresztül a túrát és egyéb outdoor programokat kedvelő emberek megismerkedhetnek egymással, közös túrákat szervezhetnek melyet a túranaptárban helyezhetnek el vagy együtt csatlakozhatnak egyéb szervezett túrákhoz. Az oldalon lehetőség van saját profil kialakítására, melyen keresztül a tagok bemutatkozhatnak egymásnak, illetve feltölthetik kedvenc túrafotóikat. A kapcsolatfelvételről üzenőrendszer és chat gondoskodik.