Túra és Túratárs kereső közösségi oldal
Üdv a Túratárs-on, jelenleg Vendégként vagy itt. Jelentkezz be vagy Regisztrálj itt <<<
TÚRATÁRS CHAT | RAKJ A KEDVENCEKBE


Összes Megtekintés: 3668 - Összes Válasz: 0

Bejegyezte: ancsa88 2016/12/28 18:08:15


Sziasztok!

Előreláthatólag 2017 augusztusában a szokásosnál kicsit több szabadidőm lesz, és ezt kihasználva szeretném bejárni az Alpok-Adria Trailt. Ehhez keresek útitársakat, vagy szívesen becsatlakozok másokhoz is :)

Aki nem hallott még róla, ez egy kb 750 km-es, három országon átvonuló, szerintem gyönyőrű túraútvonal. Bővebb infó itt: http://alpe-adria-trail.com/en/

Egyelőre még nálam is ötletszinten tart a dolog, de az alábbiakra gondoltam:

1) kellene legalább egy fix útitárs, mert egyedül nem szeretnék / merek elindulni ekkora útnak

2) a nagy vágyam az egyben való bejárás, mert ki tudja később lesz-e erre időm és alkalma; de ha ez nem jön össze, akkor résztávok is érdekelnek

3) szállásoknál inkább a low-budget sátrazós, kempingezős megoldás lenne jobb, de a kivitelezés egyelőre kérdéses, mert (eliveg) a vadkempingezés tilos, normál kemping meg viszonylag kevés van az útvonal mentén

4) napi 25-30 km-es távokra gondoltam, így lenne idő nézelődni is, de azért haladunk is. Így kb 25-30 nap lenne a teljes útvonal

Ha esetleg valaki volt már erre, akkor ötleteket, tapasztalatokat is szívesen fogadok!

2024/04/19



*** Túratárs.com - Túra és Túratárs kereső közösségi oldal ***

Rendszerünkön keresztül a túrát és egyéb outdoor programokat kedvelő emberek megismerkedhetnek egymással, közös túrákat szervezhetnek melyet a túranaptárban helyezhetnek el vagy együtt csatlakozhatnak egyéb szervezett túrákhoz. Az oldalon lehetőség van saját profil kialakítására, melyen keresztül a tagok bemutatkozhatnak egymásnak, illetve feltölthetik kedvenc túrafotóikat. A kapcsolatfelvételről üzenőrendszer és chat gondoskodik.