Túra és Túratárs kereső közösségi oldal
Üdv a Túratárs-on, jelenleg Vendégként vagy itt. Jelentkezz be vagy Regisztrálj itt <<<
TÚRATÁRS CHAT | RAKJ A KEDVENCEKBE


Összes Megtekintés: 5105 - Összes Válasz: 2

Bejegyezte: Futrinka22 2011/07/11 20:03:28


Szia kedves Mindenki!

Valaki tud-e velem bővebb információt megosztani a túra helyén és idején túl? (Július 23.)

Vagy linket ajánlani ahol utána nézhetnék. Hiába írtam a keresőbe, csak a TTT honlapot adta, ott meg nem találtam bővebb infót.

Esetleg csatlakozhatnék-e a kiutazáshoz vagy akár túratársként is?

Köszönöm, ha kapok választ.

Szép túrákat! Üdv. Ili






Bejegyezte: hajduviki - 2011/07/13 21:29:28


Szia Ili!

Nem tudom, az alábbiakat találtad-e meg, de küldöm. Voltam már többször TTT-túrán, jól szervezettek, jól kijelölt terepen haladnak és a nevezési díjért elég jó az ellátmány is a kontroll-pontokon. Jó utat, szép időt, ha mész, üdv.,

Viki



ass Albert Teljesítménytúra - Görgényi 30

7
2011.07.23 Gy Nappal
Ratosnya (sátortábor) - Lisztes bérc - Barta tető - Belcsú tisztás - Jód mező - Ruszu mező - Jód völgye - Ratosnya (sátortábor)

Rajt:Cél: Ratosnya, Maros part (kempingezõ hely)
Indítás: 7.00-8.00 óra Nevezési díj: 0 Ft/fõ Táv (térképen): 30 km Szint (térképen): 800 m Szintidõ: 8 óra MTSZ pontszám: MTSZ 61 pont MSTSZ pontszám: C38/8

Oklevél Kitûzõ  Ital  Meleg étel Gyümölcs Édesség  Csomagmegõrzés Sátrazás a rajtnál Sátrazás a célnál Ivóvíz a rajtnál

Wass Albert Teljesítménytúra - Istenszéke 35
7
2011.07.23 Gy Nappal
Ratosnya (sátortábor) - Visa-völgye - Kompi-mezõ - Sztézsa mezeje - Középsõ mezõ - Istenszéke - Déda bisztra - Ratosnya (sátortábor)

Rajt:Cél: Ratosnya, Maros part (kempingezõ hely)
Indítás: 7.00-8.00 óra Nevezési díj: 0 Ft/fõ Táv (térképen): 35 km Szint (térképen): 950 m Szintidõ: 10 óra MTSZ pontszám: MTSZ 71.5 pont MSTSZ pontszám: C44/9

Oklevél Kitûzõ  Meleg étel Gyümölcs Édesség  Sátrazás a rajtnál Ivóvíz a rajtnál  Ivóvíz a célnál

Minden távhoz
Nevezési díj: 7 EUR/fő.
A rajt megközelíthetõ: autóval és vonattal egyaránt a Maros völgyén, Szászrégen (Reghin) felõl Ratosnya (Rastoliba) állomásig, illetve a fõút melletti táborhelyig. A nevezési díj tartalmazza a színes térképet, az oklevelet, a kitûzõt, egy kisebb édességcsomagot és a túra utáni gulyást!
Térkép: Görgényi havasok (Dimap 2009, új!) és Kelemen havasok (Dimap).
Szállás a rajtnál 3 EUR/sátor. Elõnevezés szállásra július 15-ig.

 

Letöltések száma: 640. Módosítva: 2010.11.25





--------------------------------------------------------------
”Fölmentem a hegy sziklatetejére S letelepedtem a romok fölött. Verőfényes nap volt, tekintetem, Nem lelve gátot, mérföldekre szállt, Mint börtönéből megszökött madár, S vigan köszönté a kék messzeséget,.…” Petőfi
A lap tetejére




Bejegyezte: Futrinka22 - 2011/07/13 23:03:50



hajduviki írta:

Szia Ili!

Nem tudom, az alábbiakat találtad-e meg, de küldöm. Voltam már többször TTT-túrán, jól szervezettek, jól kijelölt terepen haladnak és a nevezési díjért elég jó az ellátmány is a kontroll-pontokon. Jó utat, szép időt, ha mész, üdv.,

Viki

Szia Viki!

Köszönöm a válaszod! Ez az az infó amit én nem találtam meg.

Ha találok társat akkor fogok menni.

Üdv. Ili


ass Albert Teljesítménytúra - Görgényi 30

7
2011.07.23 Gy Nappal
Ratosnya (sátortábor) - Lisztes bérc - Barta tető - Belcsú tisztás - Jód mező - Ruszu mező - Jód völgye - Ratosnya (sátortábor)

Rajt:Cél: Ratosnya, Maros part (kempingezõ hely)
Indítás: 7.00-8.00 óra Nevezési díj: 0 Ft/fõ Táv (térképen): 30 km Szint (térképen): 800 m Szintidõ: 8 óra MTSZ pontszám: MTSZ 61 pont MSTSZ pontszám: C38/8

Oklevél Kitûzõ Ital Meleg étel Gyümölcs Édesség Csomagmegõrzés Sátrazás a rajtnál Sátrazás a célnál Ivóvíz a rajtnál



Wass Albert Teljesítménytúra - Istenszéke 35
7
2011.07.23 Gy Nappal
Ratosnya (sátortábor) - Visa-völgye - Kompi-mezõ - Sztézsa mezeje - Középsõ mezõ - Istenszéke - Déda bisztra - Ratosnya (sátortábor)

Rajt:Cél: Ratosnya, Maros part (kempingezõ hely)
Indítás: 7.00-8.00 óra Nevezési díj: 0 Ft/fõ Táv (térképen): 35 km Szint (térképen): 950 m Szintidõ: 10 óra MTSZ pontszám: MTSZ 71.5 pont MSTSZ pontszám: C44/9

Oklevél Kitûzõ Meleg étel Gyümölcs Édesség Sátrazás a rajtnál Ivóvíz a rajtnál Ivóvíz a célnál

Minden távhoz:
Nevezési díj: 7 EUR/fő.
A rajt megközelíthetõ: autóval és vonattal egyaránt a Maros völgyén, Szászrégen (Reghin) felõl Ratosnya (Rastoliba) állomásig, illetve a fõút melletti táborhelyig. A nevezési díj tartalmazza a színes térképet, az oklevelet, a kitûzõt, egy kisebb édességcsomagot és a túra utáni gulyást!
Térkép: Görgényi havasok (Dimap 2009, új!) és Kelemen havasok (Dimap).
Szállás a rajtnál 3 EUR/sátor. Elõnevezés szállásra július 15-ig.


Letöltések száma: 640. Módosítva: 2010.11.25

A lap tetejére
2024/03/19



*** Túratárs.com - Túra és Túratárs kereső közösségi oldal ***

Rendszerünkön keresztül a túrát és egyéb outdoor programokat kedvelő emberek megismerkedhetnek egymással, közös túrákat szervezhetnek melyet a túranaptárban helyezhetnek el vagy együtt csatlakozhatnak egyéb szervezett túrákhoz. Az oldalon lehetőség van saját profil kialakítására, melyen keresztül a tagok bemutatkozhatnak egymásnak, illetve feltölthetik kedvenc túrafotóikat. A kapcsolatfelvételről üzenőrendszer és chat gondoskodik.