Túra és Túratárs kereső közösségi oldal
Üdv a Túratárs-on, jelenleg Vendégként vagy itt. Jelentkezz be vagy Regisztrálj itt <<<
TÚRATÁRS CHAT | RAKJ A KEDVENCEKBE


Összes Megtekintés: 5687 - Összes Válasz: 2

Bejegyezte: turaforest 2017/09/11 11:02:56


Tisztelt Túratársak !
Járt már valaki a Weichtalklamm-Kienthalerhütte-Klosterwappen és vissza útvonalon? Ha igen kaphatnék egy kis részletes eligazítást?
Köszönöm előre is !





--------------------------------------------------------------
"A hegyeket legyőzni nem lehet, de győzhetünk önmagunk felett "




Bejegyezte: Szabi67 - 2017/09/22 00:26:13


Hello. Épp erröl írtam egy blogbejegyzést:).  Egyébkent, nehéz, de a legérdekesebb útvonal a Klosterwappenre- szerintem.Üdv

A lap tetejére




Bejegyezte: turaforest - 2017/09/22 09:48:00


[quote="Szabi67"]

Hello. Épp erröl írtam egy blogbejegyzést:).  Egyébkent, nehéz, de a legérdekesebb útvonal a Klosterwappenre- szerintem.Üdv

Szia Szabi67 !
Igen és köszönöm . Már olvastam is csak gondoltam van még valaki aki esetleg szintén megmászta. Több szem többet lát !
Köszönöm !   Üdv! László





--------------------------------------------------------------
"A hegyeket legyőzni nem lehet, de győzhetünk önmagunk felett "
A lap tetejére
2024/04/19



*** Túratárs.com - Túra és Túratárs kereső közösségi oldal ***

Rendszerünkön keresztül a túrát és egyéb outdoor programokat kedvelő emberek megismerkedhetnek egymással, közös túrákat szervezhetnek melyet a túranaptárban helyezhetnek el vagy együtt csatlakozhatnak egyéb szervezett túrákhoz. Az oldalon lehetőség van saját profil kialakítására, melyen keresztül a tagok bemutatkozhatnak egymásnak, illetve feltölthetik kedvenc túrafotóikat. A kapcsolatfelvételről üzenőrendszer és chat gondoskodik.