Túra és Túratárs kereső közösségi oldal
Üdv a Túratárs-on, jelenleg Vendégként vagy itt. Jelentkezz be vagy Regisztrálj itt <<<
TÚRATÁRS CHAT | RAKJ A KEDVENCEKBE


Összes Megtekintés: 5868 - Összes Válasz: 2

Bejegyezte: szuzi 2011/08/08 20:05:19


Tanácsokat szeretnék kérni. Most hétvégén jöttem rá, csoda nincs , asztma van. Naivan azt hittem elmúlt több éve. Egy éjszakai túrán sajnos előjött. Ettől még lehet sportolni ugyanúgy, vagy igy kevesebbet szabad vállalnom..





Bejegyezte: Viki - 2011/08/09 08:57:22



szuzi írta:

Tanácsokat szeretnék kérni. Most hétvégén jöttem rá, csoda nincs , asztma van. Naivan azt hittem elmúlt több éve. Egy éjszakai túrán sajnos előjött. Ettől még lehet sportolni ugyanúgy, vagy igy kevesebbet szabad vállalnom..


szia !

Nekem a kisfiam lett asztmás (porallergia miatt) Sajnos folyamatosan gyógyszert kell szednie, de azóta nincs panasza.

A sport mindenképpen ajánlott !  Persze, lehetőleg tiszta levegőn. Hegyekben, vagy víz mellett a legjobb. De pl. a sóbarlang is csodákat tesz !

Eleinte fáradékonyabb volt, hamar kifogyott a szuszból, de mostanában már előfordult, hogy 50-100 km-t megtett egy nap alatt biciklivel, probléma nélkül.

Szóval fel a fejjel, irány az erdő ! 


szia !

Viki

A lap tetejére




Bejegyezte: szuzi - 2011/08/09 18:26:03


Köszönöm. Hát igen. Tényleg úgy érzem , hamar elfogy a levegő...

A lap tetejére
2024/03/19



*** Túratárs.com - Túra és Túratárs kereső közösségi oldal ***

Rendszerünkön keresztül a túrát és egyéb outdoor programokat kedvelő emberek megismerkedhetnek egymással, közös túrákat szervezhetnek melyet a túranaptárban helyezhetnek el vagy együtt csatlakozhatnak egyéb szervezett túrákhoz. Az oldalon lehetőség van saját profil kialakítására, melyen keresztül a tagok bemutatkozhatnak egymásnak, illetve feltölthetik kedvenc túrafotóikat. A kapcsolatfelvételről üzenőrendszer és chat gondoskodik.