Túra és Túratárs kereső közösségi oldal
Üdv a Túratárs-on, jelenleg Vendégként vagy itt. Jelentkezz be vagy Regisztrálj itt <<<
TÚRATÁRS CHAT | RAKJ A KEDVENCEKBE


Összes Megtekintés: 11690 - Összes Válasz: 5

Bejegyezte: el-amigo 2011/10/27 11:36:26


Sziasztok!


Jelenleg egy Quechua Forclaz 30 Air büszke tulajdonosa vagyok, de durvább, nehezebb terepre szeretnék egy másik kb. 30l-es zsákot venni.

http://armyuzlet.hu/?m=prod&a=show&id=1074


Erről a katonai zsákról van valakinek gyakorlati tapasztalata?


Köszönöm előre is a válaszokat,

Tamás





--------------------------------------------------------------
Ahogy élsz, annyit érsz...




Bejegyezte: el-amigo - 2011/11/07 18:06:29


Az armyuzlet-es zsák közben törölve, mint lehetséges jelölt, mert írt az üzlet, hogy egyáltalán nem vízhatlan. Eddigi legjobb ár/érték arányában a Quechua-m viszi a prímet. Ebben legalább van beépített vízhatlan fólia.





--------------------------------------------------------------
Ahogy élsz, annyit érsz...
A lap tetejére




Bejegyezte: Rosz - 2012/01/03 11:04:38


helló és buék!

nem tudom, hogy élő e még a hátizsák-probléma. ha igen, akkor felhívnám figyelmedet arra - ha még nem ismert a dolog -, hogy a decathlon honlapján az alpinizmus-ra, majd alpinizmus, hegymászás-ra kattintva el lehet jutni az alpinista hátizsákok kategóriához. hogy mennyire strapabíróak, stb., nem tudom, csak arra szeretném felhívni a figyelmedet, hogy a választék szélesebb, mint amit a turizmus, túrafelszerelés szekció alatt lehet találni.

Jó hátizsákcipelést kívánva:

Rosz 

A lap tetejére




Bejegyezte: el-amigo - 2012/01/24 09:59:35



Rosz írta:

helló és buék!

nem tudom, hogy élő e még a hátizsák-probléma. ha igen, akkor felhívnám figyelmedet arra - ha még nem ismert a dolog -, hogy a decathlon honlapján az alpinizmus-ra, majd alpinizmus, hegymászás-ra kattintva el lehet jutni az alpinista hátizsákok kategóriához. hogy mennyire strapabíróak, stb., nem tudom, csak arra szeretném felhívni a figyelmedet, hogy a választék szélesebb, mint amit a turizmus, túrafelszerelés szekció alatt lehet találni.

Jó hátizsákcipelést kívánva:

Rosz 


Hello Rosz!


Köszönöm szépen a válaszodat, természetesen még élő a topic és már nézem is az alpinista zsákokat!


Üdv,

Tamás





--------------------------------------------------------------
Ahogy élsz, annyit érsz...
A lap tetejére




Bejegyezte: el-amigo - 2012/03/14 21:26:31


Végül, miután kiderült, hogy az igazán kemény, jó hátizsákok egy kisebb vagyonba kerülnek, maradt a Quechua Forclaz 60 befutónak.


Holnap le is tesztelem a Gyermekvasutas túrán, legalább viszek magammal váltó ruhát is végre.


Saludos...





--------------------------------------------------------------
Ahogy élsz, annyit érsz...
A lap tetejére




Bejegyezte: Kecz - 2012/04/04 03:20:17


Helló!

Erről a Quechua Arpenaz 30as táskáról tudtok mondani valamit? 
http://www.decathlon.co.hu/HU/arpenaz-30-hatizsak-170531773/

Vagy esetleg erről a Forclaz 25 air-ről?
http://www.decathlon.co.hu/HU/forclaz-25-air-hatizsak-120181221/


Mit kell egyáltalán tudni a Quechua-termékekről? Mert elég olcsók a többi ilyen termékhez képest. Illetve egy 30 literes táskába mi minden fér bele? Egy 1 hetes fesztiválozós holmi pl? Vagy egy 3-4 napos kirándulásra való váltóruha?

A lap tetejére
2024/04/25



*** Túratárs.com - Túra és Túratárs kereső közösségi oldal ***

Rendszerünkön keresztül a túrát és egyéb outdoor programokat kedvelő emberek megismerkedhetnek egymással, közös túrákat szervezhetnek melyet a túranaptárban helyezhetnek el vagy együtt csatlakozhatnak egyéb szervezett túrákhoz. Az oldalon lehetőség van saját profil kialakítására, melyen keresztül a tagok bemutatkozhatnak egymásnak, illetve feltölthetik kedvenc túrafotóikat. A kapcsolatfelvételről üzenőrendszer és chat gondoskodik.