Túra és Túratárs kereső közösségi oldal
Üdv a Túratárs-on, jelenleg Vendégként vagy itt. Jelentkezz be vagy Regisztrálj itt <<<
TÚRATÁRS CHAT | RAKJ A KEDVENCEKBE


Összes Megtekintés: 4641 - Összes Válasz: 5

Bejegyezte: el-amigo 2011/11/03 08:07:29


Most hétvégén (2011. nov. 6.) lesz a tárgyban említett rendezvény. Jön valaki? Voltatok az előzőkön? Mit lehet tudni róla?

Azon filozofálok, hogy ki kellene néznem egy közepes távra...


Az eseményhez egy link.





--------------------------------------------------------------
Ahogy élsz, annyit érsz...




Bejegyezte: Futrinka22 - 2011/11/03 17:06:21


Biztatlak a részvételre! Szép az útvonal, egyelőre gyönyörű , kirándulós-túrázós őszi idő van. Vétek lenne otthon maradnod, ha túrázhatsz is:) Szerintem a 30-as távot is simán bevállalhatod. 6-8 óra alatt kényelmesen végig gyaloglod. Ha egyedül indulnál el, társ akad az úton mindig:) Jó túrázást, vidám társasaságot hozzá:)


A lap tetejére




Bejegyezte: el-amigo - 2011/11/05 06:32:24


Elvileg megyek holnap a hosszúra, ha addig nem történik semmi, ami ezt megakadályozza. :)





--------------------------------------------------------------
Ahogy élsz, annyit érsz...
A lap tetejére




Bejegyezte: el-amigo - 2011/11/07 09:06:47


29,36km, közel 600m szintkülönbség: TELJESÍTVE!

Idő: 05:35:34

Végig egyenletes tempót próbáltam tartani, bár az emelkedők néhol igen kemények voltak. Próbáltam lefelé kis kocogással behozni az időt. Jövőre rutinosabban állok neki.





--------------------------------------------------------------
Ahogy élsz, annyit érsz...
A lap tetejére




Bejegyezte: Futrinka22 - 2011/11/09 19:36:26


Ügyes voltál! Egyedül mentél vagy utitárssal?

Miért várnál jövöre a következőre? Hasonló túrák minden hétvégén vannak. Gyakrabban is szerezhetsz magadnak ilyen jellegű sikerélményeket:)

A lap tetejére




Bejegyezte: el-amigo - 2011/11/10 09:21:43



Futrinka22 írta:

Ügyes voltál! Egyedül mentél vagy utitárssal?

Miért várnál jövöre a következőre? Hasonló túrák minden hétvégén vannak. Gyakrabban is szerezhetsz magadnak ilyen jellegű sikerélményeket:)


Köszönöm! Eredetileg egyedül mentem, voltak szakaszok, amiket teljesen egyedül gyalogoltam végig, de akadtak utitársak is bőven. :)


Ezzel a túrával várok csak jövő évig, de közben már tervezem a jövő heti programot a TTT-ről. :) Túrázni jó! :)





--------------------------------------------------------------
Ahogy élsz, annyit érsz...
A lap tetejére
2024/04/27



*** Túratárs.com - Túra és Túratárs kereső közösségi oldal ***

Rendszerünkön keresztül a túrát és egyéb outdoor programokat kedvelő emberek megismerkedhetnek egymással, közös túrákat szervezhetnek melyet a túranaptárban helyezhetnek el vagy együtt csatlakozhatnak egyéb szervezett túrákhoz. Az oldalon lehetőség van saját profil kialakítására, melyen keresztül a tagok bemutatkozhatnak egymásnak, illetve feltölthetik kedvenc túrafotóikat. A kapcsolatfelvételről üzenőrendszer és chat gondoskodik.