Túra és Túratárs kereső közösségi oldal
Üdv a Túratárs-on, jelenleg Vendégként vagy itt. Jelentkezz be vagy Regisztrálj itt <<<
TÚRATÁRS CHAT | RAKJ A KEDVENCEKBE


Összes Megtekintés: 3839 - Összes Válasz: 1

Bejegyezte: chevy 2012/04/02 20:57:19


2db trango tavaszi-nyári hálózsák eladó. Egyszer használt,szintetikus,egybezipzározható 1kg-os,helyhiány miatt eladó!  1db 5000 ft a kettő együtt 8000 ft Az ár irányár!  Kérésre emil cimre képet tudok küldeni. Biztos béna vagyok,hogy itt nem látom hogyan lehet!?





Bejegyezte: Aady - 2012/05/01 22:18:33



chevy írta:

2db trango tavaszi-nyári hálózsák eladó. Egyszer használt,szintetikus,egybezipzározható 1kg-os,helyhiány miatt eladó!  1db 5000 ft a kettő együtt 8000 ft Az ár irányár!  Kérésre emil cimre képet tudok küldeni. Biztos béna vagyok,hogy itt nem látom hogyan lehet!?

Hello, engem érdekellne a hálózsák, megköszönném, ha tudnál képet küldeni, az adam.szegvari@gmail.com-ra.
Köszi előre is.


Üdv:

Ádám 

A lap tetejére
2024/05/27



*** Túratárs.com - Túra és Túratárs kereső közösségi oldal ***

Rendszerünkön keresztül a túrát és egyéb outdoor programokat kedvelő emberek megismerkedhetnek egymással, közös túrákat szervezhetnek melyet a túranaptárban helyezhetnek el vagy együtt csatlakozhatnak egyéb szervezett túrákhoz. Az oldalon lehetőség van saját profil kialakítására, melyen keresztül a tagok bemutatkozhatnak egymásnak, illetve feltölthetik kedvenc túrafotóikat. A kapcsolatfelvételről üzenőrendszer és chat gondoskodik.