Túra és Túratárs kereső közösségi oldal
Üdv a Túratárs-on, jelenleg Vendégként vagy itt. Jelentkezz be vagy Regisztrálj itt <<<
TÚRATÁRS CHAT | RAKJ A KEDVENCEKBE


Összes Megtekintés: 4803 - Összes Válasz: 3

Bejegyezte: Peregrina79 2012/04/24 10:06:49


Kedves Túratársak!

Kérlek benneteket, ha van nektek Alpokról részletes turistatérkép(JPG formátum), amit szívesen megosztanátok velem, küldjétek el nekem! Szeretnék weboldalamon kialakítani egy Alpok fület, melyben azoknak segítenék, akik az Alpok szerelmesei, s részletes térképeivel is segíteném őket, legfőképpen azokat, akiknek még nincs. Előre is köszönöm! Peregrina79

Elérhetőségem: suttogo79@gmail.com







Bejegyezte: Peregrina79 - 2012/04/24 19:25:48


Köszi a segítséget! Mégis találni honlapokat, ahol közzé tesznek jó néhány térképet, bár igaz, az, egyik sem az Alpokról szól.


Paya írta:

A térképeket általában tilos a kiadó engedélye nélkül terjeszteni.

A lap tetejére




Bejegyezte: Angyom - 2012/04/25 12:50:05


Üdv! Sztem jobb, ha a bergfex.hu (vagy com) oldalára irányítod az emberkéket, ott többféle az Alpok nézet. Ausztria ráadásul extra részletes, berajzolva turistaútvonalakkal. Használható!

Ha ez sem elég, akkor ott az osztrákok www.geoland.at légi térképe, ami messze jobb mint a GoogleEarth.

Én ennyit tudtam hozzátenni. 


Peregrina79 írta:

Kedves Túratársak!

Kérlek benneteket, ha van nektek Alpokról részletes turistatérkép(JPG formátum), amit szívesen megosztanátok velem, küldjétek el nekem! Szeretnék weboldalamon kialakítani egy Alpok fület, melyben azoknak segítenék, akik az Alpok szerelmesei, s részletes térképeivel is segíteném őket, legfőképpen azokat, akiknek még nincs. Előre is köszönöm! Peregrina79

Elérhetőségem: suttogo79@gmail.com







--------------------------------------------------------------
Magasra fel!
A lap tetejére




Bejegyezte: Peregrina79 - 2012/05/07 22:11:40


Hálásan köszönök minden hozzászólást, segítséget. Nagy térkép rajongó vagyok, imádom a térképeket böngészgetni, tanulmányozni. S tudom is őket használni, teljesítmény túrákon is csak térkép alapján tájékozódom, itiner alapján nem.

A lap tetejére
2024/03/28



*** Túratárs.com - Túra és Túratárs kereső közösségi oldal ***

Rendszerünkön keresztül a túrát és egyéb outdoor programokat kedvelő emberek megismerkedhetnek egymással, közös túrákat szervezhetnek melyet a túranaptárban helyezhetnek el vagy együtt csatlakozhatnak egyéb szervezett túrákhoz. Az oldalon lehetőség van saját profil kialakítására, melyen keresztül a tagok bemutatkozhatnak egymásnak, illetve feltölthetik kedvenc túrafotóikat. A kapcsolatfelvételről üzenőrendszer és chat gondoskodik.