TELJES VERZIÓ MEGTEKINTÉSE: Link
Cím: Abasár 30
Címkék:
Blog Beljegyzés: ma volt. korán indult a nap, mert a 7 órás rajtnál már szerettünk volna ott lenni. majdnem össze is jött ez. az itiner jópofára sikeredett, helyenként azonban élreérthetőre. fogjam erre, hogy kicsit többször is eltévedtünk? :-) minden esetre a 32 km t megtoldottuk közel 2 vel, ami azért nem esett nehezünkre. induláskor -2 fog volt, mindenem vacogott. aztán a falu széli szőlők bár fel nem melegítettek, de azért a reggeliként elfogyasztottuk. Igazándiból egy nagy kihívás volt a túrában, a Kékestető magasságára felküzdeni magunkat. De - Gejzának: ez sem viselt meg, mert valahogy ilyen szériában vagyunk :-) - . annál már sokkal kevésbé szerettem a faluba vezető kavicsos, elhanyagolt utat, mert a 30 km felé közeledve megérzi a láb a talajt. a szervezés jó volt, az ellenőrző állomásokon is kedves emberek fogadtak. vélhetően nem számítottak ekkora tömegre, mert meleg étel nekünk már nem jutott, a TESCO s virslire meg nem fanyalodtunk rá. hát így