Guruló barátom hozzászólásában rátapintott a dolgok lényegére:
„Itt a Marcsikákról van szó pajtikák! És a hiábavaló hajszáról. És a magányról. Kutyaszimatom azt mondja,hogy nem tévedek. És ha mégis tévednék: Géza, koppints a vonalzóval a körmeimre,igérem,hogy behúzott farokkal odébbállok .&nbs... Még több