Magunk között vagyunk. Ugyan ez nem egy klasszikus túrablog, és Ti érteni fogjátok, amit alább írok, mert bizonyos értelemben ennek a közösségnek a tagjai, bárhol élnek és dolgoznak is, voltaképpen ugyan abban a dimenzióban léteznek.
Hasonló érzés már sokszor elfogott, amikor a "Természet visszanézett", de ennyire tisztán és erősen még sosem, mint ezúttal. Ezért úgy érzem, nem haszontalan, ha megosztom Veletek.
Maga a helyzet igazából... Még több