Túra és Túratárs kereső közösségi oldal
Üdv a Túratárs-on, jelenleg Vendégként vagy itt. Jelentkezz be vagy Regisztrálj itt <<<
TÚRATÁRS CHAT | RAKJ A KEDVENCEKBE


Összes Megtekintés: 5865 - Összes Válasz: 2

Bejegyezte: Dalma 2011/02/20 11:33:33


Sziasztok!

Tavasszal nyílnak a hegyekben a crocusok! Segítsetek!  Hol találok a hegyekben olyan mezőket, területeket, ahol a crocusok szőnyegszerűen beborítják a tájat! Elsősorban Ausztriában keresnék. Még csak fényképen láttam ilyen helyeket, de lenyűgöző a látványa. És hát élőben szeretném megnézni!

Ha van hasonló élményetek, és esetleg a pontos helyet is tudjátok, kérlek jelentkezzetek!

Dalma

 

 





Bejegyezte: pavluxek - 2011/02/20 12:48:53


Szia! Ez ugyan nem mező és nem Ausztria, viszont tegnapi:

Kárpáti és Illír sáfrány vegyesen. A hely: Horvátország, Szlavónia, a Papuk-hegység főgerincén, a Planinarska kuća "Jezerce" (720m) nevű ház mellett, a Nevoljaš nevű hegyen. Ősszel ugyanilyen, csak egy kicsit halványabb: akkor a kikericsek árasztják el a kis rétet. De ez nem egy tipikus Krokus-Wiese, Te nem ezt keresed.

Úgyhogy további jó keresést!


Dalma írta:

Sziasztok!

Tavasszal nyílnak a hegyekben a crocusok! Segítsetek!  Hol találok a hegyekben olyan mezőket, területeket, ahol a crocusok szőnyegszerűen beborítják a tájat! Elsősorban Ausztriában keresnék. Még csak fényképen láttam ilyen helyeket, de lenyűgöző a látványa. És hát élőben szeretném megnézni!

Ha van hasonló élményetek, és esetleg a pontos helyet is tudjátok, kérlek jelentkezzetek!

Dalma







--------------------------------------------------------------
Tudom, mit tettem tavaly nyáron...
A lap tetejére




Bejegyezte: viragmargo - 2011/02/26 12:43:24


Szia Dalma!

Csodálatos crocus mezöket találsz a Bihari hegyekben/Biharfüreden/ igaz ez Románia de fantasztikus látvány.Április 24-én voltunk,az oldalamon találsz képet.

A lap tetejére
2024/03/19



*** Túratárs.com - Túra és Túratárs kereső közösségi oldal ***

Rendszerünkön keresztül a túrát és egyéb outdoor programokat kedvelő emberek megismerkedhetnek egymással, közös túrákat szervezhetnek melyet a túranaptárban helyezhetnek el vagy együtt csatlakozhatnak egyéb szervezett túrákhoz. Az oldalon lehetőség van saját profil kialakítására, melyen keresztül a tagok bemutatkozhatnak egymásnak, illetve feltölthetik kedvenc túrafotóikat. A kapcsolatfelvételről üzenőrendszer és chat gondoskodik.