Túra és Túratárs kereső közösségi oldal
Üdv a Túratárs-on, jelenleg Vendégként vagy itt. Jelentkezz be vagy Regisztrálj itt <<<
TÚRATÁRS CHAT | RAKJ A KEDVENCEKBE


Összes Megtekintés: 4772 - Összes Válasz: 1

Bejegyezte: Csilla67 2011/04/09 22:16:40


Segítséget kérek!! Szeretnék ijászkodni. A NET-en már körül is néztem ebben a témában, de ha találtam is egyesületet vagy klubot nem volt cím vagy telefonszám mellékelve. Ha valaki tud Pesten ilyen lehetőséget ahova lehetne menni kérem írjon!

Előre is köszi: Csilla67





Bejegyezte: Csilla67 - 2011/04/19 16:28:15



FBSP írta:


Csilla67 írta:

Segítséget kérek!! Szeretnék ijászkodni. A NET-en már körül is néztem ebben a témában, de ha találtam is egyesületet vagy klubot nem volt cím vagy telefonszám mellékelve. Ha valaki tud Pesten ilyen lehetőséget ahova lehetne menni kérem írjon!

Előre is köszi: Csilla67

Szia Csilla! Nagyon jó dologba kezdtél, gondolom már kaptál tanácsokat, én a szip.hu oldalt ajánlom, ott minden megvan amit az íjászatról tudni lehet.Ha még nincs íjad javaslom hogy várj türelemmel és próbálj ki sok típust, mert nagyon vacak íjakat is árulnak jó pénzért

                                                           Sándor

Szia Sándor!

Köszönöm a választ és a jótanácsot. Feltétlenül megnézem a honlapot amit ajánlottál. Üdv.: Csilla

A lap tetejére
2024/03/19



*** Túratárs.com - Túra és Túratárs kereső közösségi oldal ***

Rendszerünkön keresztül a túrát és egyéb outdoor programokat kedvelő emberek megismerkedhetnek egymással, közös túrákat szervezhetnek melyet a túranaptárban helyezhetnek el vagy együtt csatlakozhatnak egyéb szervezett túrákhoz. Az oldalon lehetőség van saját profil kialakítására, melyen keresztül a tagok bemutatkozhatnak egymásnak, illetve feltölthetik kedvenc túrafotóikat. A kapcsolatfelvételről üzenőrendszer és chat gondoskodik.