Túra és Túratárs kereső közösségi oldal
Üdv a Túratárs-on, jelenleg Vendégként vagy itt. Jelentkezz be vagy Regisztrálj itt <<<
TÚRATÁRS CHAT | RAKJ A KEDVENCEKBE


Összes Megtekintés: 4245 - Összes Válasz: 5

Bejegyezte: kisgabor87 2013/09/22 18:19:14


Csak nekem nem akar működni a főoldalon lévő üzenőfal? Nem látom sehol azt a részt ahová az üzenetet kell írni...





--------------------------------------------------------------
Take only memories, leave only footprints.




Bejegyezte: boardapo - 2013/09/23 06:59:46


sztem senkinek sem működik , le akarnak bennünket szoktatni erről az oldalról, ami eddig elég nehezen megy .. erre a dologra már én is rákérdeztem a Moderátornál , semmi válasz ..

A lap tetejére




Bejegyezte: spetra - 2013/09/23 21:16:19


na legalább nem érzem azt h csak nekem nem müködik.

A lap tetejére




Bejegyezte: lefejellek - 2013/09/24 18:25:16


Senkinek sem működik, mert néhányan kritikával éltek az oldallal és moderátorral kapcsolatban! Mivel ez egy demó-kratikus oldal ezért le lettek tiltva a hozzászólások.

A lap tetejére




Bejegyezte: Beus80 - 2014/03/17 09:11:35


Sziasztok!

Segítséget kérek! Vettem egy 2hónapos előfizetést és semmit nem tudok az oldalon csinálni. Sem profilokat nézni, egyáltalán semmit.

Várni kell esetleg, míg aktiválják az előfizetésem? Az mennyi idő??

Előre köszi a válaszokat.

A lap tetejére




Bejegyezte: Babi53 - 2014/03/24 14:11:43


Még nem kaptam meg a Túratárs kártyámat. Emailon azt írták, hogy múlt héten
elküldték. Ma délután remélem, hogy a postaládámban lesz, mert holnap szükségem lenne rá. Ha nem kapom meg jó lenne, ha azt is megírnák, hogy melyik napon adták fel, illetve ajánlott levélként kellene, hogy a postán reklamálni lehessen!

Egyenlőre várok.

A lap tetejére
2024/03/28



*** Túratárs.com - Túra és Túratárs kereső közösségi oldal ***

Rendszerünkön keresztül a túrát és egyéb outdoor programokat kedvelő emberek megismerkedhetnek egymással, közös túrákat szervezhetnek melyet a túranaptárban helyezhetnek el vagy együtt csatlakozhatnak egyéb szervezett túrákhoz. Az oldalon lehetőség van saját profil kialakítására, melyen keresztül a tagok bemutatkozhatnak egymásnak, illetve feltölthetik kedvenc túrafotóikat. A kapcsolatfelvételről üzenőrendszer és chat gondoskodik.