Túra és Túratárs kereső közösségi oldal
Üdv a Túratárs-on, jelenleg Vendégként vagy itt. Jelentkezz be vagy Regisztrálj itt <<<
TÚRATÁRS CHAT | RAKJ A KEDVENCEKBE


Összes Megtekintés: 5215 - Összes Válasz: 8

Bejegyezte: Kernacs_Rebeka 2014/07/19 13:38:54


Ha érdekelnek valakit "overallos" barlangtúrák (tehát nem kiépített útvonalon), szóljon, mert pl. ha öten összejövünk, már tudnak nekünk vezetést biztosítani a Mátyás-hegyi barlangba, amit mindenképpen érdemes kipróbálni :) Ha érdekel valakit, és összejövünk annyian, én megszervezem.





Bejegyezte: hovirag92 - 2014/07/28 11:41:04


Szervusz!
Engem és a barátomat érdekelne a barlangtúra. Én voltam már egyszer a Mátyás-hegyiben egy 2 órás túrán. Barátom viszont teljesen kezdő a barlang túrázásban (ha kérdezik a csapat szintjét, ez fontos lehet).
Van már rajtunk kívül jelentkező?

A szervezésben én is szívesen segítek, ha kell.
Remélem sikerül összehozni egy túrát!

Szép napot!
Horváth Virág

A lap tetejére




Bejegyezte: Kernacs_Rebeka - 2014/07/31 16:15:14


Egyvalaki írt még itt, de úgy tűnik, meggondolta magát... Még legalább két embernek kéne jelentkeznie, hogy érdemes legyen elkezdeni szervezni bármit is. Ha összejöttünk elegen, már csak egy időpontot kell egyeztetni egymással meg a túravezetővel :) Amúgy én sem vagyok valami gyakorlott barlangász, úgyhogy a kezdő szint szerintem egyáltalán nem probléma :)


hovirag92 írta:

Szervusz!
Engem és a barátomat érdekelne a barlangtúra. Én voltam már egyszer a Mátyás-hegyiben egy 2 órás túrán. Barátom viszont teljesen kezdő a barlang túrázásban (ha kérdezik a csapat szintjét, ez fontos lehet).
Van már rajtunk kívül jelentkező?

A szervezésben én is szívesen segítek, ha kell.
Remélem sikerül összehozni egy túrát!

Szép napot!
Horváth Virág

A lap tetejére




Bejegyezte: gwynturin - 2014/08/01 19:43:21


Kedves Rebeka!

Azért gondoltam meg magam, mert nagyon kevés a szabadidőm és azt most ősszel még túraszervezéssel és persze túrázással szeretném tölteni.

De télen szívesen benne lennék akár a toborzásban, szervezésben is. 19 éve barlangásztam utoljára (Szemlő, Pilis, Ferenc, Baradla, Matyi)" már az overálom színére sem emlékszem. Vídám évek voltak ezek. Ha a Pál-tanya mesélni tudna... de már nem tud, ugyan is lebontották.

Tamás 

A lap tetejére




Bejegyezte: Gejza - 2014/08/05 23:35:06


Kedves Rebeka!

Én is benne lennék egy kis kúszás-mászás-csúszkálásban! Rég jártam már lyukakban és rám férne egy kis ilyen fajta testmozgás is. Szóval csörgessél meg, ha van időpontod!

Üdv: Géza





--------------------------------------------------------------
Gyönyörű az élet, de együtt még szebbé tehetjük!
A lap tetejére




Bejegyezte: Agi307 - 2014/08/22 15:32:22


Kedves Rebeka!


Én is szívesen csatlakoznék! Még sosem próbáltam, szóval abszolút kezdő vagyok, de mindennek eljön az ideje... :) Már régen szeretném kipróbálni a barlangászást.


Üdv: Ági


A lap tetejére




Bejegyezte: Kernacs_Rebeka - 2014/08/22 17:06:28


Jól van, akkor már csak időpont kérdése :) Ha össze tudunk hozni egy szeptemberi napot - mondjuk egy szombatot - ami mindenkinek megfelel, akkor már hívom is barlangász ismerősömet :) Nem tudom, nektek mennyire van tele a naptáratok, az enyémben még az összes hétvége üres, úgyhogy arra szeretnék kérni mindenkit aki jönne, hogy jelezze, neki melyik szombat lenne a legjobb (de ha a jövő hétvégét még be tudjuk iktatni, abban is megállapodhatunk. Én is beszélek az ismerősömmel, és hamarosan jelentkezem közelebbi infókkal (mire kell készülni, ár, stb.)

Rebeka

A lap tetejére




Bejegyezte: Agi307 - 2014/08/29 14:29:54


Szia!

Kicsit későn olvastam, de: nekem bármelyik szombat jó lenne! :)

Ági

A lap tetejére
2024/03/28



*** Túratárs.com - Túra és Túratárs kereső közösségi oldal ***

Rendszerünkön keresztül a túrát és egyéb outdoor programokat kedvelő emberek megismerkedhetnek egymással, közös túrákat szervezhetnek melyet a túranaptárban helyezhetnek el vagy együtt csatlakozhatnak egyéb szervezett túrákhoz. Az oldalon lehetőség van saját profil kialakítására, melyen keresztül a tagok bemutatkozhatnak egymásnak, illetve feltölthetik kedvenc túrafotóikat. A kapcsolatfelvételről üzenőrendszer és chat gondoskodik.