Túra és Túratárs kereső közösségi oldal
Üdv a Túratárs-on, jelenleg Vendégként vagy itt. Jelentkezz be vagy Regisztrálj itt <<<
TÚRATÁRS CHAT | RAKJ A KEDVENCEKBE


Összes Megtekintés: 8789 - Összes Válasz: 2

Bejegyezte: papd 2016/03/07 19:23:59


Egyelőre még csak terv de ha lehetőségem lesz megyek.

Társat(akat) könnyebb nehezebb túrákra esetleg néhány mászásra. Okt-nov már hidegebb de napközben viszamelegszik akár 20C fokra is, reggel -10-15.

Ahova mindenképp mennék:Ladakh,Zanskar,Spiti,Kinnaur de másra is nyitott vagyok.
Eddig kétszer voltam 8 hónapon át, a profilomban a honlapomon találsz képeket hogy milyen.

Dani





Bejegyezte: papd - 2016/06/16 11:42:29


Most már biztos hogy megyek, szep. elejétől január elejéig, én már kint leszek ott találkozzunk valahol.

Max. 9-10 napos túra, 6000-7000m szinttel és ettől lefele bármi szóba jöhet, nagyobb túrák között 4-5 nap pihenés.
Olyat keresek aki járt már hasonló helyen vagy nem most kezdi a túrázást és van megfelelő felszerelése.

A lap tetejére




Bejegyezte: Orion314 - 2023/02/28 18:13:00


Kedves Túratársak!

5000-6000 közti csúcstúrákat, csúcstúrák után érdeklődőket keresek.

Az idén nyáron szeretnék eljutni egy egészségesen megterhelő kalandra egy (relatív) könnyen elérhető hegyen.
Az elmúlt években a következő célokkal szemezgettem:

Elbrusz, Damavand, Ararát, Kazbek.

Kérlek írj, ha te is gondolkodsz hasonló csúcstúrában, vagy, ha tudsz a fentiekhez hasonló úticélokról, esetleg túratársat keresel hasonló útra!

Köszönöm és szép napot mindenkinek! 

A lap tetejére
2024/04/19



*** Túratárs.com - Túra és Túratárs kereső közösségi oldal ***

Rendszerünkön keresztül a túrát és egyéb outdoor programokat kedvelő emberek megismerkedhetnek egymással, közös túrákat szervezhetnek melyet a túranaptárban helyezhetnek el vagy együtt csatlakozhatnak egyéb szervezett túrákhoz. Az oldalon lehetőség van saját profil kialakítására, melyen keresztül a tagok bemutatkozhatnak egymásnak, illetve feltölthetik kedvenc túrafotóikat. A kapcsolatfelvételről üzenőrendszer és chat gondoskodik.