Túra és Túratárs kereső közösségi oldal
Üdv a Túratárs-on, jelenleg Vendégként vagy itt. Jelentkezz be vagy Regisztrálj itt <<<
TÚRATÁRS CHAT | RAKJ A KEDVENCEKBE


Összes Megtekintés: 5603 - Összes Válasz: 3

Bejegyezte: Rika_ 2011/07/19 12:19:48


Sziasztok,

Tudnátok tanácsot adni, hogy a Balaton felvidéken merre induljunk el? Hosszú hétvégét tervezünk, kezdő túrázók vagyunk.

Tudnátok ajánlani azon a környéken valami jó útvonalat? Egész napos túrára gondoltam.

Köszönöm előre is.





Bejegyezte: Funtineli - 2011/07/21 20:25:54



Rika_ írta:

Sziasztok,

Tudnátok tanácsot adni, hogy a Balaton felvidéken merre induljunk el? Hosszú hétvégét tervezünk, kezdő túrázók vagyunk.

Tudnátok ajánlani azon a környéken valami jó útvonalat? Egész napos túrára gondoltam.

Köszönöm előre is.

Szia! Ezen a túrán szerettem bele a környékbe:

http://www.teljesitmenyturazoktarsasaga.hu/tura?id=3207 Persze egy térképpel bármi mást kitalálhatsz. Badacsonytördemicen szálltunk meg.

Másik kedvenc arrafelé az Istvándy-pincészet

Jó túrázást!

Adrienn


A lap tetejére




Bejegyezte: Alundio - 2011/07/24 15:33:17


Szia !


Tudom ajánlani még ha Tapolca felé járnátok Hegymagast. Igazi csoda az a hely ! Autóval fel lehet menni a lengyel kápolnáig. Onnan már az első sétaúton fergeteges kilátás van ! El tudtok indulni az Ify-kápolna ( vagy romkápolna ) irányában fel a bazalt orgonákig ! Útközben ortodox tzemplom, kulcsosház, pihenők és mindenféle csodák várnak rátok, fényképezőgépet feltölteni ! :-)

Jó kirándulást !


Alundio


Funtineli írta:


Rika_ írta:

Sziasztok,

Tudnátok tanácsot adni, hogy a Balaton felvidéken merre induljunk el? Hosszú hétvégét tervezünk, kezdő túrázók vagyunk.

Tudnátok ajánlani azon a környéken valami jó útvonalat? Egész napos túrára gondoltam.

Köszönöm előre is.

Szia! Ezen a túrán szerettem bele a környékbe:

http://www.teljesitmenyturazoktarsasaga.hu/tura?id=3207 Persze egy térképpel bármi mást kitalálhatsz. Badacsonytördemicen szálltunk meg.

Másik kedvenc arrafelé az Istvándy-pincészet

Jó túrázást!

Adrienn


A lap tetejére




Bejegyezte: Rika_ - 2011/07/24 21:32:30


Sziasztok,

Köszönöm szépen az információkat, már alig várom az indulást. Remélem, hogy sok mindenre lesz időnk

A fényképező természetesen mindig ott lapul a zsákban


Üdv, Rika


A lap tetejére
2024/03/19



*** Túratárs.com - Túra és Túratárs kereső közösségi oldal ***

Rendszerünkön keresztül a túrát és egyéb outdoor programokat kedvelő emberek megismerkedhetnek egymással, közös túrákat szervezhetnek melyet a túranaptárban helyezhetnek el vagy együtt csatlakozhatnak egyéb szervezett túrákhoz. Az oldalon lehetőség van saját profil kialakítására, melyen keresztül a tagok bemutatkozhatnak egymásnak, illetve feltölthetik kedvenc túrafotóikat. A kapcsolatfelvételről üzenőrendszer és chat gondoskodik.