Túra és Túratárs kereső közösségi oldal
Üdv a Túratárs-on, jelenleg Vendégként vagy itt. Jelentkezz be vagy Regisztrálj itt <<<
TÚRATÁRS CHAT | RAKJ A KEDVENCEKBE


Összes Megtekintés: 7991 - Összes Válasz: 4

Bejegyezte: vandorboy 2013/02/21 11:14:36


Most jöttem vissza 1 hónapos Szaudi stoppos utamról. Ha érdekelnek a történeteim, képeim, akkor gyere vetítésemre.

Időpont még alakulóban, de írj ha érdekel:

vandorboy.com

vandorboy@freemail.hu





--------------------------------------------------------------
vandorboy.com




Bejegyezte: szilagyia - 2013/02/24 14:47:08


Kedves Vandorboy!


Engem érdekel az időpont.

Üdv:

Á.

A lap tetejére




Bejegyezte: vandorboy - 2013/03/26 03:01:00


Szia

Márc 27 kirgiz,

Április 4, müszi.org -ban Szaudi,

több info  a vandorboy.com weblapomon.

Gabor





--------------------------------------------------------------
vandorboy.com
A lap tetejére




Bejegyezte: balubali - 2014/01/29 15:58:17


Szia!

Bár már egy éve volt a vetítés is, engem nagyon érdekelnének az út során szerzett tapasztalataid.Bár jómagam csak 1-2 helyen jártam Európában stoppal szeretnék egyszer eljutni Indiába, onnan esetleg Tibetbe.Van e esetleg utibeszámolód, esetleg fényképalbumod az utadról.Szívesen olvasgatnám, nézegetném.

üdv

Balázs

A lap tetejére




Bejegyezte: vandorboy - 2014/04/08 16:17:42


Persze, weboldalamon vandorboy.com , meg vandorboy FB oldalamon mindig kiteszem az eseményeket, hetente vannak..

a mostani aktuális:

Közép-Afrika: Csád – A hamisítatlan Afrika

11 éves stoppos világkörüli utam 140 országon vezetett keresztül, ebből 38 Afrikában,  s ennek egy különleges célpontja volt Csád.  Az 5 hónapos Afrikai barangolásomból, mely egy utazó számára sok kihívást, nehézséget tartogat, de a kitartásért cserébe bepillantást nyerhettem egy tipikus afrikai társadalom mindennapi életébe, s ezt az időutazást szeretném veletek megosztani egy képes úti-beszámoló keretében itt a világcsavargók klubjában a Shanteehouseban.

Az előadó - Csonka Gábor, bővebb infó róla: vandorboy.com

Várunk szeretettel.

időpont: 2014 április 16. szerda

Hely: Takács Menyhért u. 18.

https://www.facebook.com/events/707831832606867/?ref_dashboard_filter=upcoming





--------------------------------------------------------------
vandorboy.com
A lap tetejére
2024/03/28



*** Túratárs.com - Túra és Túratárs kereső közösségi oldal ***

Rendszerünkön keresztül a túrát és egyéb outdoor programokat kedvelő emberek megismerkedhetnek egymással, közös túrákat szervezhetnek melyet a túranaptárban helyezhetnek el vagy együtt csatlakozhatnak egyéb szervezett túrákhoz. Az oldalon lehetőség van saját profil kialakítására, melyen keresztül a tagok bemutatkozhatnak egymásnak, illetve feltölthetik kedvenc túrafotóikat. A kapcsolatfelvételről üzenőrendszer és chat gondoskodik.