Túra és Túratárs kereső közösségi oldal
Üdv a Túratárs-on, jelenleg Vendégként vagy itt. Jelentkezz be vagy Regisztrálj itt <<<
TÚRATÁRS CHAT | RAKJ A KEDVENCEKBE


Összes Megtekintés: 4727 - Összes Válasz: 3

Bejegyezte: Aliz81 2014/04/24 17:41:22


Sziasztok


olyanok tarsasagat keresnem akik Gyor moson sopron megyeben turaznanak. szivesen utazom is ha kell. sajnos egyedul vagyok 2 honapja koltoztem ide. nem tudon hol lehetne turazokat megismerni. segitsegeteket elore is koszonom. Aliz





Bejegyezte: Joci981 - 2014/05/04 12:39:16



Aliz81 írta:

Sziasztok


olyanok tarsasagat keresnem akik Gyor moson sopron megyeben turaznanak. szivesen utazom is ha kell. sajnos egyedul vagyok 2 honapja koltoztem ide. nem tudon hol lehetne turazokat megismerni. segitsegeteket elore is koszonom. Aliz

Szia

Én teljesen új vagyok itt, de szívesen mennék túrázni, ha gondolod. Pontosan honnan jönnél, és merre szeretnél túrázni?

Üdv,

Joci

A lap tetejére




Bejegyezte: ketkek - 2014/05/05 21:45:58


Szia!...ha gondolod jöhetsz velünk...járok Ausztriába is, és győri vagyok...

ketkek

A lap tetejére




Bejegyezte: Aliz81 - 2014/10/05 14:42:09


Szia!


Köszönöm a  felajánlást, de visszaköltöztem Kalocsára. Így már sajnos  nem aktuális.

A lap tetejére
2024/03/28



*** Túratárs.com - Túra és Túratárs kereső közösségi oldal ***

Rendszerünkön keresztül a túrát és egyéb outdoor programokat kedvelő emberek megismerkedhetnek egymással, közös túrákat szervezhetnek melyet a túranaptárban helyezhetnek el vagy együtt csatlakozhatnak egyéb szervezett túrákhoz. Az oldalon lehetőség van saját profil kialakítására, melyen keresztül a tagok bemutatkozhatnak egymásnak, illetve feltölthetik kedvenc túrafotóikat. A kapcsolatfelvételről üzenőrendszer és chat gondoskodik.