Túra és Túratárs kereső közösségi oldal
Üdv a Túratárs-on, jelenleg Vendégként vagy itt. Jelentkezz be vagy Regisztrálj itt <<<
TÚRATÁRS CHAT | RAKJ A KEDVENCEKBE


Összes Megtekintés: 5197 - Összes Válasz: 5

Bejegyezte: csillikbetti 2015/02/25 18:52:56


 Olyan túratársat keresek, akinek nem gond, ha gyaloglásnál belekarolnék, és kiránduláskor elvinne magával. Születésem óta mozgáskorlátozott vagyok ( tudok járni)

Szegedi vagyok, ha csak Szegeden és Szeged környékén gyalogolnál szevesen, rendszeresen velem akkor is jelentkezz.

Vidám, optimista hölgy.





Bejegyezte: nappisti - 2015/02/26 17:32:49


Szia Betti!

   Szívesen segítenék. Van benne gyakorlatom. Mostanában gyakran járok egy régi útitársammal. aki nemrég gyógyult meg. Még erőtlen, ezért nem jelentkezik túrákra. Kettesben barangolunk, az ő tempójában. Akár hárman is mehetnénk.

   A címem: nistvan53@gmail.com

   Üdv. nappisti (Nagy István) 





--------------------------------------------------------------
A járt utat a járatlanért, mindig hagyd el!
A lap tetejére




Bejegyezte: csillikbetti - 2015/02/27 07:33:32


Nagyon örülök, hogy jelentkeztél!

A részleteket e-mailban megbeszéljük, jó?

Legyen szép napod!

A lap tetejére




Bejegyezte: matyoka - 2015/03/06 08:33:16



csillikbetti írta:

 Olyan túratársat keresek, akinek nem gond, ha gyaloglásnál belekarolnék, és kiránduláskor elvinne magával. Születésem óta mozgáskorlátozott vagyok.

44 éves, vidám, optimista hölgy.


Szia ,

természetesen, ha van kedved hozzá , szervezgethetünk túrákat.

Ha érdekel , jelentezz ... :)

Szia   Kató





--------------------------------------------------------------
Legyen előtted mindig út, fújjon hátad mögül a szél, melegen süsse arcodat a Nap. Az eső puhán essen földjeidre,és míg újra találkozunk, hordozzon tenyerén az Isten. (Erdélyi Áldás)
A lap tetejére




Bejegyezte: csillikbetti - 2015/03/06 09:15:54


igen érdekel, na, ná.. csak nem tudom megnézni az oldaladat, mert nem vagyok előfizetve, vagy csak még nem jöttem rá, hogy kell

Írj magadról! Mit tudhatok rólad?

Szeretettel: Betti

A lap tetejére




Bejegyezte: matyoka - 2015/03/09 11:37:11


Szia Szénás Kató a nevem, 47 éves vagyok környéken és messzebb szoktam a gyerekeimmel túrázni, kirándultam már kerekes székes ,lelkes csapattal is.

Budapesten élek

ha érdekel az email cimem kato.szenas@mail.com  :)


Szia     Kató :)





--------------------------------------------------------------
Legyen előtted mindig út, fújjon hátad mögül a szél, melegen süsse arcodat a Nap. Az eső puhán essen földjeidre,és míg újra találkozunk, hordozzon tenyerén az Isten. (Erdélyi Áldás)
A lap tetejére
2024/03/28



*** Túratárs.com - Túra és Túratárs kereső közösségi oldal ***

Rendszerünkön keresztül a túrát és egyéb outdoor programokat kedvelő emberek megismerkedhetnek egymással, közös túrákat szervezhetnek melyet a túranaptárban helyezhetnek el vagy együtt csatlakozhatnak egyéb szervezett túrákhoz. Az oldalon lehetőség van saját profil kialakítására, melyen keresztül a tagok bemutatkozhatnak egymásnak, illetve feltölthetik kedvenc túrafotóikat. A kapcsolatfelvételről üzenőrendszer és chat gondoskodik.