Túra és Túratárs kereső közösségi oldal
Üdv a Túratárs-on, jelenleg Vendégként vagy itt. Jelentkezz be vagy Regisztrálj itt <<<
TÚRATÁRS CHAT | RAKJ A KEDVENCEKBE


Összes Megtekintés: 8523 - Összes Válasz: 9

Bejegyezte: gwynturin 2015/06/07 20:20:18


Javaslatot, tanácsot szeretnék kérni.

Nektek mennyi időtökbe tellett, mire sikerült egy megbízható, stabil csapatot építeni, vagy találni?

Szerintetek mit kell ehhez tennie egy túravezetőnek, milyen képességekre van szüksége?


Mostanában gyakran elgondolkozom ezen, hogy mit kéne másképp, vagy jobban csinálnom, hogy egy megbízható, stabil csapat aktív, szervező tagja legyek. Nektek milyen tapasztalataitok vannak ezzel kapcsolatban?

Köszönettel: Kulcsár Tamás 





Bejegyezte: CsicsVera - 2015/06/08 14:05:31


Szia!

Nem vagyok túravezető, csak túratárs. Szerintem azért nehéz csoportot kialakítani, mivel a látogató közönség jó része már a megismert túravezetők túráit választja, ill. ajánlás után voksolnak.

Úgy gondolom nagyrészt nem rajtad múlik. Egyszer, valaki majd csinál neked egy kis reklámot és utána minden sinen lesz.

Biztos súgnak majd a gyakorlott túravezetők is. Sok sikert kívánok!

Üdv., Vera





--------------------------------------------------------------
Sose hanyagold azt az embert, ki irántad érdeklődik s őszintén szeret, mert egy napon majd azt veszed észre, hogy amíg te kavicsot szedtél... elvesztettél egy gyémántot ...
A lap tetejére




Bejegyezte: gwynturin - 2015/06/08 23:05:00


Köszönöm a választ Vera :-) 

A lap tetejére




Bejegyezte: Olaszn - 2015/06/09 10:55:41


Szia!

Nem tudok okosakat mondani. Egyszer túráztam Veled a Börzsönyben, nagyon jól éreztem magam, ha jól emlékszem 17-en voltunk. Azóta is, ha van üres hétvégém, nézem, merre tervezel utat.

Sok sikert és túratársat kívánok, üdvözlettel:

Nándi





--------------------------------------------------------------
Olasz Nándor
A lap tetejére




Bejegyezte: gwynturin - 2015/06/09 11:22:24



Köszönöm szépen Nándi !

A lap tetejére




Bejegyezte: Beboris - 2015/06/14 15:10:03


Szerintem ha kedves vagy, bátorító, türelmes (csöndben viseled, h 10-zel lassabban jön a hátsó front), főként könnyed és figyelmes (mindenki életét kikérdezed), rugalmas (a túratársak kedvéért akár ellenkező irányba is viszed a túrát fele akkora távval) és segítőkész (felvered az összes nő sátrát), mindig áldozatkész (viszed a társaid hátizsákját, lemászol értük a sziklán), béketűrő (aha vita keletkezik, nem gerjedsz be és szépen elrendezed őket), akkor te leszel a legjobb túravezető, és önmagától jó hangulat lesz. ;-)

Félretéve a viccet, számomra tényleg ilyen a jó túravezető, aki ezekkel a tulajdonságokkal rendelkezik (persze azért nem iylen eltúlzott formában), és innentől magától megy a buli.

Emellett a társismereti, közösségi játékok is mind nagyon jól jönnek legtöbbször, ha nem erőltetetten adja elő, aki. :)

Nem ismerlek, de már önmagában, h ezt a kérdést feltetted, sztem csakis jó úton haladhatsz. :)

Bori

A lap tetejére




Bejegyezte: gwynturin - 2015/06/14 15:41:02


Kedves Bori! 

Nagyon szépen köszönöm a praktikus tanácsokat és a pozitív hozzáállásodat 

A leírtak nagyrésze tartható és persze törekszem is rá. Figyelmesség, kedvesség, tolerancia, türelem és rugalmasság... A hegymászást pedig meghagynám a sziklamászó tanfolyamot végzett és gyakorlott hegymászóknak. 

Társismereti és közösségijátékokat sajnos nem ismerek, de nagyon örülnék neki ha néhányat elküldenél nekem privátban.

Köszönettel: Tamás


A lap tetejére




Bejegyezte: kjanna - 2015/06/16 19:11:19


Szia Tamás!

Mosolyogtam azon, hogy javaslatot, tanácsot kérsz másoktól! :) 

Akik ismernek, pontosan tudják, hogy nem csak remek túravezető vagy, hanem türelmes, lelkiismeretes, megbízható ember is! 

Nyugi! :) :)  egészen biztos vagyok abban, hogy amit szeretnél, az meg fog valósulni! 






--------------------------------------------------------------
Az életedben minden megoldódik, ha még nem oldódott meg, az azt jelenti, hogy nem vagy a végén!
A lap tetejére




Bejegyezte: gwynturin - 2015/06/20 18:54:57


Köszönöm a kedves szavakat, remélem úgy lesz :-) 

A lap tetejére




Bejegyezte: egripeter - 2015/12/20 10:38:30


Szervusztok

Én is szeretnék egy evezős,városnézős,túrázos, csapatot kiépíteni,mert már uncsi hogy minden évbe a nulláról kell újraindulnom





--------------------------------------------------------------
Egrioldal
A lap tetejére
2024/03/28



*** Túratárs.com - Túra és Túratárs kereső közösségi oldal ***

Rendszerünkön keresztül a túrát és egyéb outdoor programokat kedvelő emberek megismerkedhetnek egymással, közös túrákat szervezhetnek melyet a túranaptárban helyezhetnek el vagy együtt csatlakozhatnak egyéb szervezett túrákhoz. Az oldalon lehetőség van saját profil kialakítására, melyen keresztül a tagok bemutatkozhatnak egymásnak, illetve feltölthetik kedvenc túrafotóikat. A kapcsolatfelvételről üzenőrendszer és chat gondoskodik.