Túra és Túratárs kereső közösségi oldal
Üdv a Túratárs-on, jelenleg Vendégként vagy itt. Jelentkezz be vagy Regisztrálj itt <<<
TÚRATÁRS CHAT | RAKJ A KEDVENCEKBE


Összes Megtekintés: 5729 - Összes Válasz: 4

Bejegyezte: dzoli1 2015/08/17 09:04:17


Sziasztok! Szeptemberben tervezek egy többnapos geoládázást. Ez természetesen túrázásnak is tekinthető, hiszen gyalogosan gondoltam. Érdekelne ez még rajtam kívül valakit? Semmi sem eldöntött (időpont, időtartam, helyszín), minden az esetleges érdeklődők igényei szerint alakítható.





Bejegyezte: JudithBp - 2015/08/19 12:46:37


Érdekelne a geoládázás!





--------------------------------------------------------------
Ugyanaz, csak egészen más
A lap tetejére




Bejegyezte: dzoli1 - 2015/08/19 13:05:24


Szia Judit! Remek, már beszélgettünk is róla. :)

A lap tetejére




Bejegyezte: dzoli1 - 2015/08/22 12:26:31


Szia!

Köszönöm a tippet, de én most elsősorban gyalogos ládázásban gondolkodom, és csak .hu-sokat keresek.

A lap tetejére




Bejegyezte: dzoli1 - 2015/09/05 10:45:23


Tisztázódott az időpont és a helyszín: szeptember 25-26-27-én ládázunk Hévíz és környékén. Akit a már jelenkezetteken kívül érdekel a dolog, szeptember 8-ig még szólhat. Utána is csatlakozhat hozzánk akár egy napra is bárki, de több nap esetén a szállást már magának kell megoldania.

A lap tetejére
2024/03/28



*** Túratárs.com - Túra és Túratárs kereső közösségi oldal ***

Rendszerünkön keresztül a túrát és egyéb outdoor programokat kedvelő emberek megismerkedhetnek egymással, közös túrákat szervezhetnek melyet a túranaptárban helyezhetnek el vagy együtt csatlakozhatnak egyéb szervezett túrákhoz. Az oldalon lehetőség van saját profil kialakítására, melyen keresztül a tagok bemutatkozhatnak egymásnak, illetve feltölthetik kedvenc túrafotóikat. A kapcsolatfelvételről üzenőrendszer és chat gondoskodik.