Túra és Túratárs kereső közösségi oldal
Üdv a Túratárs-on, jelenleg Vendégként vagy itt. Jelentkezz be vagy Regisztrálj itt <<<
TÚRATÁRS CHAT | RAKJ A KEDVENCEKBE


Összes Megtekintés: 6037 - Összes Válasz: 3

Bejegyezte: Zodar 2016/08/02 11:01:16


Helló!
Járt-e valaki mostanában a Jád-völgyében, történt-e ott útjavítás tavaly óta?
A térkép szerint az Istenek havasa közelében van egy forrás (Hideg-kút), valamint egy másik a Bocsásza-csúcs alatt. Ezek működnek-e?





Bejegyezte: papd - 2016/08/14 08:27:25


Nehezen jarhato a viztarozo es Biharfured kozti szakasz. Aprilis elejen voltam arra akkor meg a fenti szakaszon ho es jeg volt ott nem tudom milyen az ut minosege lejebb viszont rossz, viztarozo utan jo.

Hideg-kut ihato, Bocsaszarol nem tudok semmit.



A lap tetejére




Bejegyezte: Zodar - 2016/08/22 11:56:21


Köszi! Akkor megválaszolom a kérdéseimet az azóta szerzett saját tapasztalatok alapján. 

Az utat javaítják a Lesi-tó mellett, de ez még előreláthatólag két évig tart, és addig nem fogják feltölteni a víztározót sem. A Hideg-kút valóban iható, és még több forrás volt a gerinc környékén, amik működtek, de egyik sem kiépített.

A lap tetejére




Bejegyezte: zsomboly - 2018/08/31 16:14:26


A Jád környékén mostanában nem jártam,
de a 2017 szeptemberében pusztító szélvihar miatt a Biharban pár turista útvonal sajnos járhatatlanná vált.

(pl. Phaeton környékétől a Vigyázó (Vladeasa) felé vezető útvonal, Meleg-szamos szurdokvölgye)

A lap tetejére
2024/03/28



*** Túratárs.com - Túra és Túratárs kereső közösségi oldal ***

Rendszerünkön keresztül a túrát és egyéb outdoor programokat kedvelő emberek megismerkedhetnek egymással, közös túrákat szervezhetnek melyet a túranaptárban helyezhetnek el vagy együtt csatlakozhatnak egyéb szervezett túrákhoz. Az oldalon lehetőség van saját profil kialakítására, melyen keresztül a tagok bemutatkozhatnak egymásnak, illetve feltölthetik kedvenc túrafotóikat. A kapcsolatfelvételről üzenőrendszer és chat gondoskodik.