Túra és Túratárs kereső közösségi oldal
Üdv a Túratárs-on, jelenleg Vendégként vagy itt. Jelentkezz be vagy Regisztrálj itt <<<
TÚRATÁRS CHAT | RAKJ A KEDVENCEKBE


Összes Megtekintés: 5506 - Összes Válasz: 7

Bejegyezte: andrasnovak 2016/09/28 12:19:19


Sziasztok, A segítségeteket szeretném kérni. Nekem a túratárs kereső kicsit társkeresős. Válásban levő apuka vagyok egy 11 és egy 9 éves fiúval, de véletlenül SEM ezért vagyok itt, hogy párt találjak. Olyan családokhoz szeretnék csatlakozni, akik Budapestről túráznak kb. akkor gyerekekkel, mint az enyémek. Kérlek segítsetek, hogyan induljak el.

Nem tudom, ez az oldal küld-e értesítőt ha ide válaszoltok... Ezért ha emailt írtok, azt is megköszönöm.

Üdvözlettel: Novák András

andras.i.novak@gmail.com







Bejegyezte: Zodar - 2016/10/15 18:58:15


Szia!
Szerintem próbáld meg azt, hogy meghirdetsz egy túraeseményt, és ott is leírod, hogy hasonló emberekkel szeretnél kirándulni, így remélhetőleg megtalálnak a hasonló érdeklődésűek.
Üdv: Attila

A lap tetejére




Bejegyezte: andrasnovak - 2016/10/17 08:57:01


Köszönöm a Tippet,

Már többen írtak nekem gyerekesek. Szerveződünk. :-) 

Üdv. A. 


Zodar írta:

Szia!
Szerintem próbáld meg azt, hogy meghirdetsz egy túraeseményt, és ott is leírod, hogy hasonló emberekkel szeretnél kirándulni, így remélhetőleg megtalálnak a hasonló érdeklődésűek.
Üdv: Attila

A lap tetejére




Bejegyezte: csutora - 2016/10/26 10:14:57


Szia!

Mi is szoktunk menni túrázni, van egy 10 éves mozgékony kisfiam, ha mentek valahová, írjál, hogy esetleg tudjunk mi is csatlakozni. (És én sem keresek párt - mert már megtaláltam éppen itt :-)).

Dorka


andrasnovak írta:

Köszönöm a Tippet,

Már többen írtak nekem gyerekesek. Szerveződünk. :-) 

Üdv. A. 


Zodar írta:

Szia!
Szerintem próbáld meg azt, hogy meghirdetsz egy túraeseményt, és ott is leírod, hogy hasonló emberekkel szeretnél kirándulni, így remélhetőleg megtalálnak a hasonló érdeklődésűek.
Üdv: Attila

A lap tetejére




Bejegyezte: andrasnovak - 2016/10/26 12:44:15


Szia, jelölj be a kérlek a FBon,

Felveszlek a csoportba, ahol szervezem ezeket a programokat. 

Épp túl vagyunk egy csodásan sikerült túrán. 


https://www.facebook.com/novak.andras.5




csutora írta:

Szia!

Mi is szoktunk menni túrázni, van egy 10 éves mozgékony kisfiam, ha mentek valahová, írjál, hogy esetleg tudjunk mi is csatlakozni. (És én sem keresek párt - mert már megtaláltam éppen itt :-)).

Dorka


andrasnovak írta:

Köszönöm a Tippet,

Már többen írtak nekem gyerekesek. Szerveződünk. :-) 

Üdv. A. 


Zodar írta:

Szia!
Szerintem próbáld meg azt, hogy meghirdetsz egy túraeseményt, és ott is leírod, hogy hasonló emberekkel szeretnél kirándulni, így remélhetőleg megtalálnak a hasonló érdeklődésűek.
Üdv: Attila

A lap tetejére




Bejegyezte: CodeandHike - 2017/07/07 08:19:46


Sziasztok,


Ha esetleg elindult egy ilyen gyerekes-túrázós közösség is, nagyon szívesen csatlakoznék!

Kati

A lap tetejére




Bejegyezte: gm81 - 2018/01/01 19:22:54


Sziasztok!

Engem is érdekelne egy ilyen közösség. A gyerekek még kisebbek (7,5,3 évesek), de a két nagyobb 10-12km-t már bír, a kicsi meg kiképzés alatt :). 

A lap tetejére




Bejegyezte: Kicsigee - 2019/02/18 08:31:20


Szia!

Ez egy régi bejegyzés, de azért rákérdezek, szerveződött gyerekes túra csapat? Új vagyok itt és szeretnék egy ilyen társaságot találni. Budapestiek vagyunk, a fiam 9 éves és én imádok túrázni, ő meg azt mondja nem, de mivel sokat megyünk és látom, hogy jó hatással van rá ezért azt mondom ő is. :) 

Köszi előre is: g

A lap tetejére
2024/04/18



*** Túratárs.com - Túra és Túratárs kereső közösségi oldal ***

Rendszerünkön keresztül a túrát és egyéb outdoor programokat kedvelő emberek megismerkedhetnek egymással, közös túrákat szervezhetnek melyet a túranaptárban helyezhetnek el vagy együtt csatlakozhatnak egyéb szervezett túrákhoz. Az oldalon lehetőség van saját profil kialakítására, melyen keresztül a tagok bemutatkozhatnak egymásnak, illetve feltölthetik kedvenc túrafotóikat. A kapcsolatfelvételről üzenőrendszer és chat gondoskodik.